2737
2739
عنوان

کیا با پلی کیستیک حامله شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید کلا لحنش اینه.....  اما تنبلی جدا از بارداریه..... بودن کسایی مث من با وجود تنبلی باردار ...

اتفاقا خداروشکر اصلا پریود نامنظم ندارم.همیشه سروقت بوده ولی نمیدونم چرا میگن تنبلی دارم.واقعا ممنون از حرفاتون،آرومم میکنه.خانومی مشهدی مارو هم دعا کن.السلام علیک یا علی بن موسی الرضا...

2731
خوش به حالتون و ان شاء الله که خدا حفظ کنه کوچولوهاتون رو.بعد چندوقت اقدام؟؟به من قرص مدروفم داده وا ...

من متفورمین خوردم سریع هم باردار شدم 

دکتر من خیلی خوب بود آگه خواستید و آگه تهران هستید برید پیش ایشون اسم دکترم خانوم دکتر هاله رحمان پور شماره مطب ۸۸۲۰۹۰۲۸

اتفاقا خداروشکر اصلا پریود نامنظم ندارم.همیشه سروقت بوده ولی نمیدونم چرا میگن تنبلی دارم.واقعا ممنون ...

انشالله خودش حاجتتو میده... ذکر جواد الئمه رو زیاد بگوو. گلدسته هاش مشخصه😍

آخی خداحفظشون کنه.بعد چند وقت اقدام؟؟یه کم بی طاقتم من انگار.دلم میخواد زود بشه.

بین ۳ تا ۶ ماه .بیشتر نشد. تازه من پریودیهام هم نامنظم بود.یه وقت میدیدی ۲ ماه پری نشدم ولی ماه بعد ۲ بار میشدم.

این کارتشه

عزيزم من تخمك دارم ولي اصلا رشد نمكنن واسه منم خوبه؟ميشه بگي قيمتش چنده؟؟

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2738
عزيزم من تخمك دارم ولي اصلا رشد نمكنن واسه منم خوبه؟ميشه بگي قيمتش چنده؟؟

اگه مشهدی برو حتما. چای ک ب من داد 10 تومن شد... فقط استرس نداشته باش. ک بدتر میکنه همه چیزو.... انشالله ب زودی باردار شی عزیززم.... هرچی خواست خداست همون مبشه... بسپار بهش. 

اگه مشهدی برو حتما. چای ک ب من داد 10 تومن شد... فقط استرس نداشته باش. ک بدتر میکنه همه چیزو.... انش ...

مرسي عزيزم برام دعا كن😔😔😔

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
انشالله. توهم دعا کن برام این یه ماهو نیمم ب خوبی بگذره و زایمانمو بچم خوب باشن

من یکی از ته دلم برای تو و کوچولوت دعا میکنم.خدا حفظتون کنه‌.با عکسی گلدسته ای که فرستادی واقعا از خود بیخود شدم.خدا خودش حفظ کنه نی نیت رو برات.بازم ممنونم.التماس دعا.

انشالله. توهم دعا کن برام این یه ماهو نیمم ب خوبی بگذره و زایمانمو بچم خوب باشن

انشالله عزيزم ب سلامتي جگرتو بغل ميكيري😍😍😍😍بنظرت چايي بدردم مخورد اخه من حتي بدون دارو پريود نميشم

2706