2733
2734

سلام ... بچم ۱۵ ماهشه سالم سالم بود سال اول زندگش یکبارم سرما نخورد ... چنروز پیش پاش برید ... هی بهم گفتن عنبر نسا دود بده عفونت کنه خبر مرگم اینکارا کردم ریه های بچم داغون شد دکتر گفت ریه هاش خیلی حساسه .... سرم میزارم رو سینش صدای قیژ قیژ میده بهش اسپری فلوکسیتین و سالبتامول داد... دوستان کسی بچش اینجور بوده این اسپری ها قابلیت درمان دارن یا تسکین باید همیشه استفاده بشن .... 

من پسرم هر سال یک ماه تا دو ماه از یکسالگیش حالت اسم می شد سینه اش با مصرف داروهاش و مراقبتاش خوب می شد 

پسر من با تکرار سرماخوردگی به این حالت میفتاد و روش می موند تا یکی دوماه 

چون مهد می رفت 

الانم‌خوبه کلا 

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من متنفرم ازین عنبر نسارا

اسمشم میاد حالم بد میشه.

ولی شما عقل خوده دست دیگران نده

بچه شما موش آزمایشگاهی ک نیست

هرچی خاله خانباجی ها گفتن شماهم قبول کنین

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2731

در کنارش بنفشه و چای کوهی و اویشن دم کن بده یه استکان روزی با عسل شیرین کن

فقط بنفشه رو از جای معتبر بگیر که جاش پنیرک ندن

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

عزیزم مدتی براش دستگاه بخور سرد بزار

از دود سیگار و قلیون ، اسفند و جاییکه بخاری و شومینه هست دوری کن ممکنه آلرژی باشه به بچه دختر داییم چندسال گفتن آسم داره و دقیقاً با بو کردن یه داروی گیاهی مشکلش شروع شد و شدیداً تنگی نفس و خس خس داشت بعداً یه دکتری گفت آلرژیه و با سیتیرزین بچه کاملاً خوب شد

چون ریه هاش حساس شده تو غذاش برای جلوگیری از عفونت پیاز زیاد بریز

کلاً انگور و آب انگور برای ریه عالیه

بخور گل بنفشه هم تاثیر خوبی داره گاهی هم بخور آب نمک بده معجزه میکنه( وقتی آب در حال جوشیدن هستش یه قاشق نمک بریز داخلش همون موقع بخور بده)

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2740
یه دنیا ممنون عزیزم.

قربونت انشاالله بهتر بشه مامانشم آرامش بگیره🙏🏻🌹

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗