2733
2734
عنوان

ی اتفاقی امشب افتاد هنوز اینقد خوشحالم ک حد نداره 😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2017 بازدید | 181 پست
من نمیتونم😞 شوهرم طفلی قاشق و لیوان منو استفاده میکنه حتی یکبار رغتیم مسافرت لیف حمامش رو نیاورده ...

بخدا منم وسواس دارم اولش نمیتونستم اولین بار به گوجه سبزش ک دو قلو بود یه گاز زد بعد بقیشو میخواس بزاره دهن من گفتم نمبخورم ینی چنااان با ناراحتی و عصبانیت از ماشین پرت کرد بیرون  وبهش برخورد ک موندم تا چن روزم باهام سردو سنگین برخورد میکرد از اون موقع سعی کردم عادت کنم الان دیگه مشکلی ندارم اصلا .یه روز دو روز نیس ک یع عمررر مبخوای کنارش زندگی کنی اینجوری کنی فقد ازت سرد میشه 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میشه گلم بحث و دعوا بین همه زن و شوهرا هست هرکی میگه نیست دروغه ، مهم حل کردنشه نه پیش نیومدنش

اینجوری نیست عزیزم

من خالم تقریبا 30 ساله ازدواج کرده شوهرش آزاده اس

3 تا بچه هم دارن

دست روی قرآن میذاره که تابحال حتی بحث لفظی هم با شوهرش نداشتن

و کاملا مشخص هم هست از رفتارشون

تفاهم اگر باشه و انتخاب اگر درست باشه بحثی نیست

من خودم 3 سال عقد بودم و 4 سال و خرده ای هست که عروسی کردم توی این 7 سال و اندی تعداد بحثهای کوتاه و لفظیمون کمتر از انگشتهای 2 تا دست بوده

دعوا اصلا نداشتیم

طولانی ترین قهرمون هم فکر میکنم 10 دقیقه یا کمتر بود

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2731
ول کنید پشیمونم کردید دلم بهم ریخت 😂😂😂😂😂😂دیگه اب بطری که اون سر کشیده رو نمیخورم 😂😂😂😂😂خصو ...

خخخخخ

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
اینجوری نیست عزیزم من خالم تقریبا 30 ساله ازدواج کرده شوهرش آزاده اس 3 تا بچه هم دارن دست روی قرآ ...

آخی چقدر خوووووب ما شالله من دوروبرمون ندیدم اصلا طبق همون گفتم 💜

کار خوبه خدا درست کنه...💜
2738
بخدا منم وسواس دارم اولش نمیتونستم اولین بار به گوجه سبزش ک دو قلو بود یه گاز زد بعد بقیشو میخواس بز ...

شوهر من ناراحت نمیشه دیگه عادت کرده میدونه خیلی وسواسم

حتی دستگیره درها و کلید و پریزها رو روزی 20 بار با اسپری الکلی پاک میکنم😢

یه وسواس بیمار گونه دارم

توی خونم همیشه باید بوی وایتکس بیاد😞

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
شوهر من ناراحت نمیشه دیگه عادت کرده میدونه خیلی وسواسم حتی دستگیره درها و کلید و پریزها رو روزی 20 ...

الهی بگردم خب برو دکتر اینجوری که از زندگی لذت نمیبری

گذشتم از گذشته ها
2706