2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اصلش همونه. من خودم بعدش حامله شدم

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2731
2738

من دیدم زن همسایه مون تخمک گذاریش روز ۸بارداریش بود برا دوتا بارداری ای که داشت دقیقا یه روز بعد از تموم شدن پریودش اقدام کرده بود و همون ماه اول اقدام باردار شد. حتی اگه تا ۱۱ام تخمکگذاری کنی از اونجایی که اسپرم تا سه روز زنده میمونه باز امکان بارداری هست. هیچ اطلاعی در مورد زمان تخمکگذاریت نداری؟

😊
ینی منظورت بلافاصله بعد پاکیه یا چن روز بعدش؟

حالا همون روز ۷ نه . من هشتمین روزش نزدیکی داشتم . یادداشت کردم . حامله شدم. چون دختر میخواستم شنیده بودم اینجوری میشه

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
تا وقتی که تخمک گذاری نداشته باشی چطور حامله بشی اخه حداقل ۱۲ روز باید بگذره بعد

من روز یازدهم روز تخمکگذاریمه. بعضی ها هستن که روز ۸ام سیکلشوت روزتخمکگدایشونه. اکثرا نیمه سیکل تخمکگذاریشونه ولی هستن کسایی که ۸ باشن یا روز ۲۳ حتی!

😊
2706