2737
2739

زنگ بزن بگو فرداشب شام میاییم مزاحمتون میشیم

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دعوت نمیخواد که هروقت خواستی برو 😁😁

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

من هر روز زنگ میزنم به مادرشوهرم و میگم که یازدهم میاییم اونجا..اونم بیچاره با کلی قربون صدقه میگه قدمت رو جفت چشام.فداش بشم

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
راه حل بهتر این مگه داریم؟🙈🙈🙈

😂😂😂😁😁

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738
ما ی شهریم، پدر شوهرمینا ی شهر متفاوت با ما، خواهر شورم شهری متفاوت با هر دو، حالا قراره خواهر شوهرم ...

خو منم یه شهر دیگم.تازه وقتی میرم یک هفته هم پیشش میمونم.خونه بابام نمیرم اگه برم واسه یه شب میرم

ما همینجوری خودمون بدون دعوت میریم خونه پدر شوهر هر وقت مرخصی شوهرم باشه، و چند روز میمونیم، حالا این تولد هم اون موقع ست

ولی من انتظار دارم وقتی از الان برنامه تولد دارن، بهم زنگ بزنه خواهر شوهرم، تا حالا ی بار دعوتم نکرده خونه ش، ما رفتیم خونه شون ولی همینجوری بی دعوت، مثلا اون موقع که تو شهر پدر شوهرم بودن، مامانش میگفت نمیخوایید برید ی سر بهشون بزنید؟ اینطوری همش رفتیم

زنگ بزن بگو فرداشب شام میاییم مزاحمتون میشیم

همیشه همینجوری بوده، من میخوام اونا بهم زنگ بزنن بگن مثلا فردا شب یا فلان تاریخ بیا، 

میخوام ی جور مودبانه بیان کنم این موضوعو

همیشه همینجوری بوده، من میخوام اونا بهم زنگ بزنن بگن مثلا فردا شب یا فلان تاریخ بیا،  میخوام ی ...

چی بگم والا کاش با شوهرت درمیون میذاشتی

2706