2737
2739
عنوان

همین الان هولم داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1790 بازدید | 85 پست
وای فک کن ازدواج کردم شوهرم نصف شب بیدارم کنه واسه رابطه 😞اینجور که خودمو میشناسم فک کنم بالشت کنم ...

الان گفتنش راحته بخدا من واسه ازدواج چهار پنج سال دوندمش دیگه کل شهرو خبر کرده بود منو میخواد الان جوریه که موقه دعوا جیکم نمیزنم فقط اشکام میاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان گفتنش راحته بخدا من واسه ازدواج چهار پنج سال دوندمش دیگه کل شهرو خبر کرده بود منو میخواد الان ج ...

میدونم اولش مثل خر منت میکشن بعد قلدور میشن بچه پررروها

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2738
الان گفتنش راحته بخدا من واسه ازدواج چهار پنج سال دوندمش دیگه کل شهرو خبر کرده بود منو میخواد الان ج ...

حالا منم تقریبا مشکل تو رو دارم 

ظهرا تو اوج خوابم به تلفن خونه زنگ میزنه که چی احتیاج داری یعنی اون لحظه دوست جفتم باشه با کله برم تو صورتش 

خیلی بهش گفتم زنگ نزن ولی مریضه بازم زنگ میزنه 

دیگه دوشاخ تلفنو میکشم گوشیمم سایلنت میکنم 

درست اسمم چنگیزه 😐 ولی خااانممممم😍😘😘😘

عزیزم فعلا آروم باش و خودتو بیشتر از این ناراحت نکن پاشو یه آبی به صورتت بزن و راحت بگیر بخواب فردا اومد سمتت یکم با جدیت باهاش صحبت کن نه با دعوا زودی نبخشش ولی بگو درکت کنه و با حرفات شرمندش کن

فقط هلاک اونایی که میگن تقصیر تو چرا رابطه نداشتی😐😂😂😂 فکر میکنن زن رباته صبح تا شب کار خونه رو ...

باور کن از صبح نظافت کردم مهمونی داشتم باز باهاش مهمونی رفتم یعنی اومدم دیدم خرید کرده از بیرون با اونارو بسته بندی کردم خودشم رفت تخت گرفت خوابید بعد اومدم سراغ گوشیمو خوابیدم بعد بیدارم میکنه این رفتار میکنه

عزیزم فعلا آروم باش و خودتو بیشتر از این ناراحت نکن پاشو یه آبی به صورتت بزن و راحت بگیر بخواب فردا ...

من همینه دردم دیگه هیچوقت نمیتونم شرمندش کنم همیشه انگار طلبکاره از من

باور کن از صبح نظافت کردم مهمونی داشتم باز باهاش مهمونی رفتم یعنی اومدم دیدم خرید کرده از بیرون با ا ...

خریدا رو بخشیشو بده خودش انجام بده همش خودت گردن نگیر

من اگه شوهرم گوشت مرغ ماهی بگیره اصلا دست نمیزنم خودش تیکه میکنه بسته بندیشون میکنه بعد از خستگی میگیره میخوابه باید ازش کار بکشی دیگه تا صبح بیدار نشه 

درست اسمم چنگیزه 😐 ولی خااانممممم😍😘😘😘
خریدا رو بخشیشو بده خودش انجام بده همش خودت گردن نگیر من اگه شوهرم گوشت مرغ ماهی بگیره اصلا دست نمی ...

اگه انقدر فعال بود من غمم چی بود دست نمیزنه براش مهم نیست خراب بشه بو بگیره فدای سرشه بعدم کلا کار نکرده بلد نیست لباسشو اتو بزنه حرفم میزنم میگه برو کارگر بگیر من خودم به دلیل مسائلی دوس ندارم زیاد کمک بگیرم

2706