2737
2734
عنوان

همین الان هولم داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1790 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به چى مشكوكى؟

خخخ فکر کردم مرده رفتم تاپیک دیدم لباس مجلسی داره پشیمون شدم 😁😁

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
مقصر خودتی مستخدم بگیر پولشو بده به کارگر خوت به خودت فقط برس و سرویس بده و مستقل باش وکار مورد علاق ...

وضع مالیمون خوبه ولی نه در حد مستخدم گرفتن گاهی اوقات میگیرم مثلا هر ماه یا چهل روز واسه نظافت کلی خونه

2731
یعنی منم یهو نصف شب همسرم رو بیدار میکنم همچین حسی داره    

😯برا دعا کمیل ک فک نکنم بیدارش کنی،نه؟😶😂😂

🤱🏻👶🏻 خدا جونم ازت ممنونم بابت هدیه ی با ارزشی که بهمون دادی،خودت می‌دونی که چقدر عاشقشیم،تورو به بزرگیت قسم میدم دخترکمون رو صحیح و سالم برامون حفظ کن،تیکر به وقتِ یک سالگیِ نورِ چشمم 👶🏻🤱🏻
2738
وضع مالیمون خوبه ولی نه در حد مستخدم گرفتن گاهی اوقات میگیرم مثلا هر ماه یا چهل روز واسه نظافت کلی خ ...

ن دیگ مهمون داری کارگر بگیر اصنم ملاحظشو نکن بگو شبا تو میخوای باید جون داشته باشم !

تیکر عروسیمه 💍💏
وقتي نيت شومشو خبردار شدي نبايد تكون ميخوردي و خودتو به خواب عميق ميزدي به حالت خروپف😂چه انرژي دارن ...

کلا مدلشه لعنتی اگه توضیح بدم تاپیک میترکه ترجیح میدم نگم ولی من اگه مرده بودمم تنفس مصنوعی میداد باز بیدارم میکرد

خواهر تو که دیگه میدونی طرف تاپیک جهیزیه و خرید عروسی و کفش و غیره داشته مشخص شده سرکاریم 

😂😂😂👍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
رابطه داشته باشید دیگه خوبه. چرا همش خسته اید🤔

همش خسته نیستم باور کن تازه خوابم عمیق شده بود بعدم امروز کلی کار انجام دادم بعدم من خیلی بد حرف نزدم خیلی مهربونو با خواهش گفتم اون سریع توهین کرد و دستم کشید واقعا من به عقلش شک دارم

فقط هلاک اونایی که میگن تقصیر تو چرا رابطه نداشتی😐😂😂😂

فکر میکنن زن رباته صبح تا شب کار خونه رو بکنه شب تا صبح هم به شوهرش سرویس بده 

درست اسمم چنگیزه 😐 ولی خااانممممم😍😘😘😘
2706