2737
2734
عنوان

خانما دوست دارید تو بهشتم با شوهرتون باشید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 68 پست

شوهرم بهشت و بخاطر حوری میخواد منم بهشت و بخاطر غلامم میخوام😆

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله دوس دارم با شوهرم باشم بشرط اینکه مامانش اونجا نباشه اگر مامانش بود یه راست میرم جهنم😐😐

😂😂😂😂

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭
خانومارو نمیدونم ولی آقایان نوچ تامام

امان از بی لیاقتی جناب....

امان از بی سعادتی.....

جهنم باشه ولی همراه خانوم،

😁

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731

آره عاشقشم فقط مال خودمه 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

من نظرم درباره ی اون دنیا نظره خیامه ولی خب چون تازه از حبس دراومدم نمیتونم شفاف بگم 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2738

چقد شماها دلتون خوشه

یعنی واقعا فک میکنین بهشت و جهنمی هم هست؟

ما ایرانیا به امید این داستانا هیچوقت در لحظه زندگی نکردیم و ازش لذت نبردیم به امید اینکه بعد زندگی میخوایم کنیم در صورتی که زهی خیال باطل.

هیچ وقتوسط تاپیک دیگران حرفای نصیحتی و بی ربط نمیزنم ولی این یکی رو دلم خواست حرف دلمو بگم.😍🤗

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌
2706