2752
2734
جدی ؟ اتفاقا زمستان عصاره لبو رو فریز کردم توی قالب های کوچیک برای تزئین غذا ، چ جوری استفاده کنم ؟ ...

لبو نه،، لبلو

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
استرس نداره خودت اينطور حس ميكنى من كه همسرم از بچگى منو ميشناخت همه جوره منو ديده بود ولى تو خواستى ...

چرا چه فرقی میکنه😂😂😂

🙏🏻واسه خوشبختیم یک صلوات بفرستین لطفا🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سرمه سنگی چیه

سنگ براقی هست ب رنگ نقره ایی معمولا از عربستان میارن پودر میکنن بعنوان سرمه ... بسیار پرخاصیت و مفید هست ، اسم علمیش رو فراموش کردم

من یک خانم افغانستانی هستم❤ 👨‍👩‍👦‍👦❤ حضرت علی علیه السلام به قنبر که خواست به کسی که بدو ناسزا گفته بود، ناسزا گوید، فرمود: آرام باش قنبر! دشنام گوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری و گذشت خشنود نکرد و شیطان را با حربه ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. امالی مفید/ 118 ... اگر جواب توهین بعضیا رو نمیدم ب دلیل بی ارزش بودن شون هست چون ارزش انسان ب عقل و انسانیتش هست نه کشور نه زیبایی نه ثروت نه موقعیت و نه هیچ چیز دیگه

من خودم یه دوست دارم تو دوستی و نامزدی و عقد و عروسیش کلا با آرایش بوده 

یعنی بیرونم میرفته همون آرایش رو داشته 

یعنی پسره هیچ وقت اینو بدون آرایش ندیده بود 

شب عروسیش که میرن خونشون و میره حموم شوهره اینو میبینه همینجوری میمونه🥴

و مستقیما میگه اگر از اول بدون آرایش میدیدمت هیچ وقت نمیگرفتمت

دوستم😶😕😶

شوهرش😣

الانم بدون آرایش باشه میگه پاشو یه خط چشی چیزی بزن🤨

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
2731
جدی ؟ اتفاقا زمستان عصاره لبو رو فریز کردم توی قالب های کوچیک برای تزئین غذا ، چ جوری استفاده کنم ؟ ...

نه لبو نه ، لبه لو، فكر كنم من اشتباه مينويسم , عين رژه ولي رنگ نداره يا نهايت برق داره فقط ولي لب رو نرم ميكنه، 

ولي لبو رو هم شنيدم اما نميدونم رنگ ميده يا نه 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
من قبل عقد بردنم آرایشگاه و خوشگلم کردن،ولی آنقدر خنگ بودم ک قسمتای خصوصیمو اصلاح نکردم،هنوز شوهرم ا ...

وای خدایا.....

منو زنداداشم برد دست وپاهام رو پماد مخصوص موبری  زد و بعدم بهم گفت همه جارو تمیز کنم 

لبو نه،، لبلو

لبلو چیه ؟

من یک خانم افغانستانی هستم❤ 👨‍👩‍👦‍👦❤ حضرت علی علیه السلام به قنبر که خواست به کسی که بدو ناسزا گفته بود، ناسزا گوید، فرمود: آرام باش قنبر! دشنام گوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری و گذشت خشنود نکرد و شیطان را با حربه ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. امالی مفید/ 118 ... اگر جواب توهین بعضیا رو نمیدم ب دلیل بی ارزش بودن شون هست چون ارزش انسان ب عقل و انسانیتش هست نه کشور نه زیبایی نه ثروت نه موقعیت و نه هیچ چیز دیگه

عروس عموی منم اصلا بدون آرایش نبود هیچوقت

آرایش که چه عرض کنم گریم کامل عروس لنز مژه مصنوعی از این کرم های گریم و...خط چشم و سایه آنچنانی 

کلا از حمامم میومد نزدیک سه ساعت تو اتاق بود دیگه این آرایش پاک نمیشد فقط تمدید میشد تا حمام بعدی

آرایشگرم بود خیلی وارد بود 

فک کن 8سال باهم زندگی میکردن شوهرش و خاتواده شوهرش قسم میخوردن یکبارم بدون آرایش ندیدیمش

همه تو دلشون مونده بود ببینیم چهرش رو بدون آرایش

تا تصادف کرد بستری بود بیمارستان دستشم بد آسیب دید 

وقتی رفتیم عیادت دیدیم با همون آرایش و ...

پرستار اونجا دوستم بود میگفت پرسنل میگن 5صبح بیدار میشه شروع میکنه آرایش و مو درست کردن با دست چپ

حتی پرستارها هم بدون آرایش ندیدنش

لبلو چیه ؟

دوتا پست بالاتر توضیح دادن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
من خودم یه دوست دارم تو دوستی و نامزدی و عقد و عروسیش کلا با آرایش بوده  یعنی بیرونم میرفته هم ...

واییی چقدر بدد😶😅طفلی دوستت دلم سوخت

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
مردا اول اعتمادبنفس بودن بعدا دست وپا دراوردن.اعتماد بنفسشون وقتی پیژامه پاشونه باوقتیکه کت وشلوار پ ...

اخخخخخخ اره بقرررران

🙏🏻واسه خوشبختیم یک صلوات بفرستین لطفا🙏🏻
نه لبو نه ، لبه لو، فكر كنم من اشتباه مينويسم , عين رژه ولي رنگ نداره يا نهايت برق داره فق ...

من بخاطر رنگش استفاده میکنم از لبهای بی رنگ خوشم نمیاد زیادی صورتم رو سفید و بی روح نشان میده

عروس عموی منم اصلا بدون آرایش نبود هیچوقت آرایش که چه عرض کنم گریم کامل عروس لنز مژه مصنوعی از این ...

افرین چقدر ب فکر خودشه.. خیلی دوست دارم دغدغم بشه پاک نشدن رژلبم

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
عروس عموی منم اصلا بدون آرایش نبود هیچوقت آرایش که چه عرض کنم گریم کامل عروس لنز مژه مصنوعی از این ...

یااا خدا😂😂😂😂👍

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌