2737
2734

شوهرم بهم خیلی محبت میکنه...اما مشکلات زیادی دازم ک دگ از حلش عاجزم ...ی هفته ب عروسیم گ ۹ ماه پیش بود فهمیدم شوهرم صرع داره یعنی اولین حمله دست داد بعد اون قرص خوردنو شروع کرد حالمو درک میکتیذ عروسی که ۱ هفته ب عروسسیش مونده شوهرش تشنج کنه؟

خدایا میشه بیای پایینو خودت بغلم کنی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم بهم خیلی محبت میکنه...اما مشکلات زیادی دازم ک دگ از حلش عاجزم ...ی هفته ب عروسیم گ ۹ ماه پیش ب ...

همسرت بهت نگفته بود بیماره؟

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2728
شوهرم بهم خیلی محبت میکنه...اما مشکلات زیادی دازم ک دگ از حلش عاجزم ...ی هفته ب عروسیم گ ۹ ماه پیش ب ...

اره من هفته اول عروسیم فهمیدم شوهرم ۱۴ ساله افسردگی حاد داره

باردارنیستم🙂خدایامحتاجم به چیزی به اسم معجزه ...

قبلیه رو فراموش کن. تو دیگه الان شوهر داری به شوهرت برس این فکرا چیه اومده تو ذهنت 😡 اگه ازت مخفی کرده نمیدونم ولی کلا همین که ازدواج کردی باید تو هر شرایطی کنار همسرت باشی نه که ولش کنی. همینطور که قبلا میبودی ولی الان به دلیل پسر قبلی نیستی

2738

البته خودشم نمیدونستو بعد نوار مغزی متوجه شد....خاستم ذهنیت کلی داشته باشین....تو روزای اول بعد عقد فهمیدم شوهرم بشدت بد دل و البته ب گفته خوذش غیرتیه طوری که پسر بچه ۷ ساله بهم دست میزد دغوا بود حق گرفتن عکس تو گوشی خودمو ندارم حتی سر اینکه داییم بهم دست میزنه دعواهای عجیب غریبی مینداخت و میندازه ...سر ارایشم بسیار مشکل داره وقتی یکی نگام کنه وحتی اگ من حواسم نباشه دعوای بزرگی داریم ولی اصلا دست بزن نداره تو دعواها خوذشو میزنه و وسایل خونه میشکونه

من اصلا مشکلم صرع همسرم نیس اساس زندگی پشت هم یودن تحت هر شراطی!!! چون دیگ حمله نداشته ولی قرص مصرف میکنه...شوهرم بنهایت دوسم داره ولی از اون دوس داشتنایی ک عذاب اوره...کافی قرار باش بریم بیرون و فقط ۵دیقه دیر بشه قهرو ناراحتی ک زود باش و البته بعد نیم ساعت میاد عذر خواهی ک معذرت میخام...ولی بخدا دگ خسته شدم از دعواهای هر روزو گریه و چن دقه بعد اشتی

.هعععی خواهرجان همه مردا مشکلات خاص خودشونو دارن. مال تو اینجوریه مال من یهجور دیگه اذیت میکنه .هیچکدوم بی ایراد نیستن باید سوخت و تاجایی که راه داره ساخت باهاشون و گرنه خودمون داغون نیشیم و ضرر میکنیم

ما هم زیاد دعوا داریم ولی به هرحال جنبه های مثبتی هم داره دیگه

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔

من از مجزدی همیشه عاشق رسیدن ب خودم بودم و هستم همیشه سر این مشکل داریم در یک کلام هر قدر ک خودمو ول کنم بیشتر باب میل ایشونه....چهره خوبی دازم وقتی ینفرو ک زنش زشته میبینه میگ چقد خوشبخته خیالش راحته کسی زنشو نگاه نمیکنه....حق تنها بیرون رفتنو ندارم حق نصب اینستا ندارم حق عکس انداختن تو گوشی پدرمم ندارم.....حق زندگی ندارم....

2706