2737
2734
عنوان

خانمای استاد توی تعیین جنسیت😍

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 40 پست
من سر دودخترام عاشق سالادالویه بودم تهوعم کم بو که سراین یکی خداروشکراصلاتهوع نداشتم ازلبنیات ماست و ...

ع من سالاد الویه خیلی دوست دارم😂😂الان شما گفتی تعجب کردم،دیروز الویه خوردم ناهار،امروز ناهار وشب هم الویع خوردم

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
اره خیلی گرسنم میشه

من با این علایم بچم پسر بود همه میگفتن دختره منم ذوق میکردم وقتی گفتن پسره مثل برنج وا رفتم وقتی به دنیا اومد حاظر نبودم یه تارموشو با صدتا دختر عوض کنم انشاله بچت سالم و صالح باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم توروخدا دستتو بزار رو شکمت دعا کن منم زود زود مامان بشم یه بچه ی سالم

انشاالله عزیزم،حتماااا دعا میکنم،انشالله خدا بچه ی سالم بهت بده و صالح،خیلی خیلی زود😍😍😍😍

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
2728
انشاالله عزیزم،حتماااا دعا میکنم،انشالله خدا بچه ی سالم بهت بده و صالح،خیلی خیلی زود😍😍😍😍

مرسی عزیزم انشالله نی نی توهم سالم بدنیا بیاد

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
من با این علایم بچم پسر بود همه میگفتن دختره منم ذوق میکردم وقتی گفتن پسره مثل برنج وا رفتم وقتی به ...

عزیززززم😍😍

انشالله هرچی هست سالم باشه و صالح بقول شما

اینا همش از روی کنجکاویه

منم حالت تهوع شدید داشتم اخر  شبا گرسنه میشی جوری که انگار چند ساله چیزی نخوردی؟

دوستم،نی نیت چیه؟

2740