2733
2739
عنوان

خانوما اگه برگردین به روز خاستگاری درمورد چی سوال میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 51 پست
اینارو میشه گفت مگه؟😂😂

آره ولی نه اینطوری😁 یه جوری سوال پیچش کن بفهمی چقدر رازداره و یا رک بگو دوس داری همه چی بین خودتون بمونه همیشه. ما خبرسرمون رک بهم دیگه گفتیم و پذیرفتیم ولی خب شرایط یه طوری شد که نشد که بشه 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه باحال تو خواستگاری از مسائل جنسی می پرسید مثلا چی می پرسید از پسر مردم ؟    

ن تو جلسات اول  میگم جلسات دوم یا سوم

خب طبعشون رو  بپرسید   متوجه میشد چ اشکالی داره راجع ب سرد بودن یا .... سوال کنیم 

خیلی از ازدواج ها تو همین سایت  سر این مسائل داره  ب طلاق کشیده میشده بلاخره   ی چیز جدا نشدنی از زندگیه دیگ😂

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼
2731
برام خیلی مهمه اینا.یعنی بد نیس بپرسم؟

نه باید مشخص بشه از همین الان خیلیا بخاطر پوشش اختلاف شدید دارن  اولین عامل طلاق هم مسائل جنسیه از همین الان ببین به هم میخورین یا نه خجالتو بزار کنار اگه رو در رو نمیتونی پیام بده  چقد بودن خانمه گرم بود آقا سرد و برعکس زندگی براشون جهنم شده 

قطعا اینکه هدفش چی بود از ازدواج و اینا رو نپرس🤭🤣🤣🤣🤣  قراره مستقل زندگی کنید؟ یا مثلا زبو ...

با مادرش زندگی کردن منظورتون کلا تو یه خونه است؟ یا یه ساختمون؟ ینی مثلا اگه با خونواده‌ی همسر مثلا طبقه‌ی بالا و پایین و توی یک ساختمون باشن بده به نظرتون؟ این موضوع ذهنم رو مشغولانده🤔

💙صدا کن مرا... 
2740
نه باید مشخص بشه از همین الان خیلیا بخاطر پوشش اختلاف شدید دارن  اولین عامل طلاق هم مسائل جنسیه ...

اخه تاحالا چن بار پیش اومده رفتیم تو اتاق فقط درمورد تحصیلات و شغل و ...حرف زدیم.ولی این سری فک کنم ختم شه به ازدواج😂گفتم مفید باشه صحبتمون

حالا بعدا میگه چقد پررو بودی 😂😂

به من که هر چی شوهر سابقم گفت دروغ بود. فقط مامانم از زیر زبون مامانش یه چیزایی کشیده بود بیرون و منه احمق اهمیت ندادم و بعد فهمیدم چه خبر بوده که دیر بود. اگه پسره ازت خوشش بیاد هرچی تو بگی میگه باشه. بذار اون نظراتش رو بگه و بعد تو ببین با اون چیزایی که تو ذهنته میخونه یا نه؟! ولی بازم میگم حرف و سوال کشکه. بهتره چند بار خانوادگی رفت و امد کنید بالاخره تو خونوادش اگه چیزی باشه لو میده یکی. 

ن تو جلسات اول  میگم جلسات دوم یا سوم  خب طبعشون رو  بپرسید   متوجه میشد ...

به شما قول میدم که از هر پسری تا پای مرگ بپرسی , میگه من خیلی گرمم 

و هیچ کسی نمیگه من سرد هستم ... خیالتون راحت.

منم یادم افتاد و منم حالم به هم میخوره اسم خواستگاری که میاد!!! دوتا ادم باید قبل مثلا محیط کاری یا ...

عزیزم. منم خاطره خوشی از جلسات خواستگاری ندارم، نه که چیزی پیش اومده، اتفاقا بد نبودن. ولی اصلا بنظرم یه حرکت وحشتناک و کورکورانه س. قبلنا که خام و بی تجربه بودم فک میکردم همینه که هست بعدنا فهمیدم میتونم به سادگی آب خوردن از برگزاری یه همچین جلسات مضحکی خودداری کنم.

اونایی هم که بدون داماد میان معلومه که میان جارو برقی بخرن عزیزم، شایدم یخچال! اینارو باید تو نطفه خفه کرد. یه نه میاری تمام!  

2706