2737
2739
عنوان

خانوما اگه برگردین به روز خاستگاری درمورد چی سوال میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 51 پست
به شما قول میدم که از هر پسری تا پای مرگ بپرسی , میگه من خیلی گرمم  و هیچ کسی نمیگه من سرد ...

بله خب این هم هست  کلا  تو جلسات خاستگاری   زیاد نمیشه  صد در صد  تو هیچ کذوم از ادعاها   اطمینان کرد 

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼

ببین رنگ مورد علاقه و چه غذایی دوست داری و اینارو بعدن هم میشه فهمید راجب مسایل مهم حرف بزنید 

ایمان :ایا از نطر اعتقادی همسانید یااگر بالا و پایین داره کجاها و کدومتون ایا تاثیر زیادی روروابط زناشویی و اجتماعی و...تون میزاره یانه میتوتید کنار بیاید یا نه 

شرایط :مهریه کار تحصیل محل سکونت درامد نحوه مدیریت مخارج "که بدونی طرف ول خرجه کنسه چیه"رفت و امد با خانوده ها .تعداد فرزند .زمان فرزند اوری .

اخلاق :تو خونه تو جامعه تو خانواده تو جمع دوستان  با بچه ها با بزرگا با همسنا وبا پیرا والا اخر 

کی میخنده به چی میخنده کی عصبانی میشه چرا میشه چی اردمش میکنه چی تشدیدش میکنه  پشیمون میشه نمیشه معذرت خواهی میکنه یا نه عرورش نمیزاره.و......کلا همه چیز 

اجتماع:تعاملات اجتماعیش تا چه حده ؟خانوادشون شلوعه  خلوته رفتو امدشون چطوره  با خواهر برادر چطورن و....

رسمو رسومات و فرهنگاتون و برای هم شرح بدین و اینکه خودتون چقد پای بندید و براتون مهمه .

اقتصادی :درامد خونه ماشین پس انداز برنامه برای اینده 

و......ودر مرحله اخر که همه اینها اوکی شد (""ایا از نطر  ج ن س ی گرم هستید یا سرد ""تا بدونید ایا ازین نطر هم بهم میخورید یا میتونید طرفتون رو با این شرایط بپدیرید )

خلاصه صادقانه خودتون و اخلاق و خصوصیات و ارزو ها و خواسته ها و توقعاتون رو برای هم شرح بدین و عاقلانه تصمیم بگیرید بهم میخوردید یا نه 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به من که هر چی شوهر سابقم گفت دروغ بود. فقط مامانم از زیر زبون مامانش یه چیزایی کشیده بود بیرون و من ...

مامان من دختر عمه پسره ست.ولی خب خیلی رفت و امد نداریم.پسره 3ساله پیگیر منه ولی هفته پیش پیام داد و گفته که یکشنبه میان خاستگاری.

از خونوادش مطمئنیم.

ببین رنگ مورد علاقه و چه غذایی دوست داری و اینارو بعدن هم میشه فهمید راجب مسایل مهم حرف بزنید  ...

اسکرین گرفتم که اینو چن بار بخونم تا یادم نره .مررسی خیلی بدردم میخوره 😘😘😘😘

2728
اسکرین گرفتم که اینو چن بار بخونم تا یادم نره .مررسی خیلی بدردم میخوره 😘😘😘😘

خواهش میکنم عزیز دلم ان شالله بهتریت ها براتون پیش بیاد و خوشبختی هاتون روز افزون باشه ❤❤❤

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
یه درصد فکر کن یه پسر بگه من سردم!!!!! 

قبل از هر چیز صداقت رو شرط کنید اگر واقعا برای تشکیل خانواده اومده باشه اونقدر عاقل هس که دروغ نگه چون بلاخره اونم دوست داره زندگی بدون تنشی رو شروع کنه دیگه مگر اینکه مشکل داشته باشه .بنطرم اگر دوطرف صادقانه برن جلو تو مرحله اشنایی ی شناخت کامل ازهم پیدا میکنن و دیگه لازم نیس بعد عقد تازه ازمونو خطا بکنن که اینوخوشش میاد اینو نه و...یراس میرن سر خودزندگی و باهم کیف میکنن