2733
2739
سلام دوستای گلم
یک سوال دارم
میخواستم بدونم واقعا چه وسایلی از سیسمونی رو استفاده کردین و چه چیزهایی برای نینی هاتون خریدین که بدردتون خورد حداقل تو 6ماه اول زندگی نینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام شهلا جان به نظر من وبر اساس تجربه ای که دارم گهواره یا تخت برای اینکه مدام بچه را بغل نکنندو جایی برای ارامش داشته باشه به درد میخوره وان حمام وتماما لباسهای نوزادی از این جنس های تریکو را میگم اون ها هم
که خیلی به درد می خورند کیف همراه وقنداق فرنگی همد خیلی خوب هستند ولی روروئک اصلا به درد نمی خوره تاب هم خیلی خطرناکه امیدوارم کمکت کرده باشم موفق باشی واگر سوالی داشتی بپرس
ماهیان از تلاطم دریا به خدا شکایت بردند وچون دریا آرام شد خود را اسیر صیادان یافتند
تلاطم زندگی حکمت خداست از خدا دلی آرام بخواهیم نه دنیایی آرام
2731
خانمی بستگی به فضای خونه و نوع زندگیت داره.من کریر و کالسکه گرفتم که از هر دو تاش استفاده کامل کردم.آغوش واسه مسافرت که کالسکه را نمی بردم خوب بود.برای خواب هم هنوز بین من و باباش می خوابه داره تقریبا یه سالش می شه.گهواره نگرفتم و عادتش هم ندادم. از کریرش تا مدتی به عنوان صندلی غذا استفاده می کردم. تا زمانی که نمی تونست بشینه.کریر نی نی لای لای هم هست واسه بعضی موقعا بد نیست.
2740
خانمی تخت پارک همونطور که از اسمش پیداست.PLAY PARKبرای باری بچه هاست که از خارج نشن و داخلش بازی کنن.تختش تا وقتی که بچه نچرخه قابل استفاده است و برای تعویض کهنه هم می شه استفاده کرد.من خودم نداشتم.به نظرم خوب نبود.تخت هم اگه جا داشته باشین خوبه البته برای بعد از یکسال که بچه شبها شیر نخوره و وابسته به شما نباشه وگرنه کی حالشو داره هر شب خسته از خواب پاشه بره بغلش کنه بچه شیر بده!!!!!
گفتم بستگی به خودتون داره من بچه ام وزنش معمولی بود.تا دهماهگی ازش استفاده می کردم.واسه مهمونی رستوران.... یه جای راحت داره داخل ماشین امنیت داره و تو خونه نی نی لای لای هم هست.من اگه دوباره بخوام بگیرم حتما کریر می گیرم.بخصوص چون خودم رانندگی می کنم.واسه مسافرت بچه را توش می خوابونی.به نظر من که خیلی کاربرد داره.پسرم الان یکساله است و من یه صندلی ماشین بزرگتر واسش گرفتم.چند روز پیش رفتیم سفر خیلی خوب بود
شهلا جان در کل از لوازم بهداشتی گوش پاک کن که به درد من نخورد ..دستمال مرطوب کننده...روغن بچه شامپو بچه...سرویس قابلمه برای پخت حریره وفرنی وپوره....سرویس غذا خوری مال خود بچه....من از قصری یا توالت فرنگی هم بدم میامد خریده بودیم ولی استفاده نکردیم..کالسکه واغوشی وکریرواین جور چیز ها را هم نداشتم چون به دردم نمیخورد
ماهیان از تلاطم دریا به خدا شکایت بردند وچون دریا آرام شد خود را اسیر صیادان یافتند
تلاطم زندگی حکمت خداست از خدا دلی آرام بخواهیم نه دنیایی آرام