2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم72کارشناس ارشد حقوق جزا مجرد و بیکار لطفا بگو چ میکنی برا کانون میخونی؟؟پدرمادر من انقد هر روز می ...

چرا بیکار چرا مشغول وکالت نیستی

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2728

عزيزم شما نه از كسي عقب تري نه جلوتر

دقيقا جايي هستي كه بايد باشي 

از زندگيت لذت ببر و خداروشكر كن 

البته هدف داشتن و تلاش كردن خيلي مهمه اما حسرت زندكي ديكرانو خوردن اشتباهه

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍

متولد ۷۰ هستم از خودم فقط مدرک پرستاری دارم همین 😆

بچه ندارم 😐

ی خونه و ماشین معمولی داریم 😶

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

فقط اوناک پرسیدن دوتاپسرلیسانس داری😐😐😐😐 مسخره بازی درنیارید دیگ😐😐😐😐😐

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
2740
منظورت یعنی دوتا پسرت لیسانسن یا خودت ؟

چجوری متولد ۷۲ باشه و دو تاپسر لیسانسه داشته باشه؟😂

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
وای همه هفتادیا بچه دارن منم هفتاد و دو هستم یه شوهر اشغال دارم که شاید ازش جدا شم خداروشکر که بچ ...

اره خداروشکر ک بچه نداریم

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2706