2733
2739
عنوان

شیوه درست دعا کردن

390 بازدید | 26 پست

👵نصیحتهای خانوم جون 👵

یه مادر بزرگ داشتم که ما بهش میگفتیم خانوم جون. همه هم صداش میکردن خانوم جون. مادربزرگ یه چیزایی میگفت که الان معنی شو میفهمم. میگفت اگه دعا میکنی، کامل دعا کن. نصفه نیمه نگو خدایا اینطور بشه اونطور نشه. اگه بچه میخوای نگو خدایا من دلم بچه میخواد. کامل بگو! بگو خدایا من دلم یه بچه میخواد. پسر باشه. سالم باشه. اگه میخوای خونه دار بشی بگو همسایه هاش هم خوب باشن...بگو چند متر. ولی یه چیزی هم نگو که خودتم باورت نشه! همه چیزایی ازش میخوای را راحت بهش بگو چون همونی که میخوای را میده منتی هم سرت نمیذاره.

نگو من شوهر کنم. بگو یه مرد خوب، وگرنه حسن آقا قصابم دنبال زن میگرده. بگو دقیق چی میخوای.

نگو چطور نباشه... بگو چطور باشه! درسته که خدا تو دل آدمه ولی لطمه خوردنا از همین ناقص گفتناس. انگار تو دنیا یکی مامور شده ببینه چی میگی. همونو میده. اگه بچه میخوای برو وسیله هاشو بخر..اگه میخوای عروس بشی، سفید بپوش و برو همه جا تا ببیننت. تو حال و هواش که باشی، میشه. چاله بکن برای خواسته ات. اگه ماشین میخوای شده یه شیشه پاک کن هم براش بخری، بخر. خدا وقتی بدونه تو بهش اعتماد داری بی جواب نمیذاره.

خانوم جون میگفت هر وقت دعا کردی، بگو خدایا من اینو میخوام؛ یا همینو یا یه چیزی بهتر از این!! خدا میده. زیادتر میده، کمتر نمیده. اما دل و زبونت یکی باشه. نگو خدا خودش میدونه...خودتم باید بدونی.

این حرفا رو بهش نرسیده بودم تا روزی که یه وسیله برای ماشین خریدم. ما ماشین نداشتیم. ولی من یه وسیله دیدم که موبایلو روی فرمون قفل میکرد. خیلی خوشم اومد ازش. ماشین نداشتیم؛ ولی خریدم. خواهرم کلی بهم خندید و گفت بابا اول ماشینو بخرید، بعد جا موبایلیشو! ولی من گوشم بدهکار نبود. خیلی اتفاقی ما قسطی!!!! ماشین دار شدیم. اما اینجای کارم اشتباه بود که نگفتم چه ماشینی! دلم پرادو میخواست ولی وقتی هم حرفش میشد به شوخی میگفتم پرایدوووو! خدا هم شوخی منو جدی ‌گرفت و یه پراید دست دو بهمون داد. دقیقا همونی که گفته بودم!!

🍃

🌹 @Behtarinhamsaredoniya💋

🍃

🌹🍃🌹🍃

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه قصابا ادم نیستن😐!!!! شوهرم راننده پایه یکه اشتباه نکنین ولی سوال ایجاد شد قصابا چشونه مگه؟

یه اصطلاحه

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2740
مگه قصابا ادم نیستن😐!!!! شوهرم راننده پایه یکه اشتباه نکنین ولی سوال ایجاد شد قصابا چشونه مگه؟

عزیزم بی احترامی نشه بهشووون خیلییییی هم شریف و زحتمکش هستن

من فقط چون دلنشین بود و ارامشبخش فرستادم یکم دل خانوما قرص شههه و ان شاءالله از ته دل بخوان و برسن بهش.... 

وگرنه همه شغل ها شریف و زحتمکش هستن 

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
من اینجوری به خواسته هام رسیدم ومیرسم درجریانم✌😊

واااقعاا عالیههههه شما دوره های قانون جذب رو میگذرونید ؟؟؟

2706