2733
2734

دخترم دوسالشه

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

WBC  گلبول سفید

RBC   گلبول قرمز

Hemoglobine هموگلوبین(برای تنفسه)

Hematocrite هماتوکریت  تراکم سلول های خونی 

Platlet پلاکت برای انعقاد خون

بقیه رو بلد نبودم

ولی تو گوگل سرچ کن هست

🌹❤سلام.🥰🖐 من این ترم امتحاناتم خیلی مهمه.عزیزانم میشه برام ۵ تا صلوات بفرستین و دعا کنید همشون رو قبول بشم❤🌹🙏
2738
WBC  گلبول سفید RBC   گلبول قرمز Hemoglobine هموگلوبین(برای تنفسه) Hematocrite هماتوکری ...

تعدادشون‌چی عزیزم؟ نرمال هستن؟

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
WBC  گلبول سفید RBC   گلبول قرمز Hemoglobine هموگلوبین(برای تنفسه) Hematocrite هماتوکری ...

عزیزم اینایی ک گفتی فقط هماتوکریتش پایینه با mcv و mch

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید
عزیزم اینایی ک گفتی فقط هماتوکریتش پایینه

هماتوکریتش زده ۳۵.۹ 

رنج نرمال‌واسه‌زنان‌زده  ۳۶ تا ۴۷

یعنی واسه دخترم فقط کمی پایینه؟؟

تعدادشون‌چی عزیزم؟ نرمال هستن؟

عزیزم اون نارنجی نتیجه دختر شماست

و اون آبی رنج نرماله

🌹❤سلام.🥰🖐 من این ترم امتحاناتم خیلی مهمه.عزیزانم میشه برام ۵ تا صلوات بفرستین و دعا کنید همشون رو قبول بشم❤🌹🙏

بچه ها برای امتحان فردام دعا کنین لطفا

و اگه میشه صلوات بفرستین

ممنون

2706