2733
2739

سلام من کالسکه دلیجان مدل رو ما خریدم از فروشنده پرسیدم تا چند کیلو جواب  میده گفت 30 کیلو الان دیدم تو گارانتی نوشته 15 کیلو چیکار کنم حالا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ات خیلی درشته؟ 

پسر من 3 سالشه 13 کیلو هست

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
خوب الان 10 ماهشه 11 کیلو حداقل تا دوسالگی استفاده بشه دیگه

بابا خواهر پسر من ۶ سالشه ۲۴ کیلوعه‌ 

نزار زیاد چاق شه😂

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

عزیزم ۳۰میشه مردگنده ها😀پسرمن ۴سالشو تموم کرد ۱۸کیلویه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ضمنا ۱۱کیلو خیلی زیاده براش..مواظب باش خیلی چاق نشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706