2737
2739
عنوان

آدم میره دادگاه از همه چی زده میشه

502 بازدید | 39 پست

من سر دعوایی که با شوهرم‌داشتم دستم زخم شد و سرم ورم کرده بود یه طرفش

رفتم کلانتری و بعت نامه پزشک قانونی اون سروان که کلانتری بود گفت نترس برو تا اخرش بعدم بیا اینجا بگو بخاطر پسرم رضایت میدم شوهرت نمیفهمه و اما خدایی نکرده بعدا لازمت شد بدردت میخوره

بعد پزشک قانونی رفتم دادگستری اونحا یه خانمی وکیل بود گفت نمیشه که شکایت کنی شوهرت نفهمه به محض شکایت پیام میدن گوشی سوهرت میفهمه گفت خواستی برو از دادستانم بپرس رفتم بعد دوساعت معطلی رام دادن برم اتاقش تعریف کردم گفت نه نمیشه که نفهمه اولا

ثانیا اون شکایتت تو کلانتری و نامه پزشک قانونی هم بدردت نمیخوره چون فقط یه ادعاست و ثابت نشده 

دلم خیلی شکست چقدر با تحقیر باهام حرف زدن اون دادستان و اون خانمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینجا ایرانه عزیزم ولی تو قوی باش

آره من تاحالا نرفةه‍ بودم اما قوانین کاملا ضد زنه انگار مرد هر خریتی بکنه آزاده دلم بقدری شکسته با هیشکی حرف نمیزنم حتی خانوادم میپرسن میگم هیچی حال ندارم واقعنم حال هیچی رو دیگه ندارم

2738
خوب راست میگن خیلیا ادعای دروغ میکنن باید ثابت بشه

آخه زنی که با حال نزار دست بچشو گرفته رفته کلانتری مرض داره الکی شکایت کنه حتی انقدر بترسه که بگه شوهرم نفهمه چون قصد طلاق نداره بخاطر بچش؟!

آره من تاحالا نرفةه‍ بودم اما قوانین کاملا ضد زنه انگار مرد هر خریتی بکنه آزاده دلم بقدری شکسته با ه ...

تو جامعه در بین اعضای مختلف امکانش هست چنین اتفاقی بیفته. من چند تا دکتر دیدم که برخورد خوبی ندارن چه برسه به اینا.

هر روز با اینجور مشکلات سر و کار دارن.ادم وقتی میره اینجور جاها متوجه میشه که باز خونه خودش و شوهربی ...

دقیقا، متاسفانه جامعه داره از فقر فرهنگی و اجتماعی منفجر میشه، اون بالا بالاها هم تند تند دارن جیباشون رو پز میکنن زودتر برن همون جاهایی که هر روز مرگ براش میفرستن

اگه نمیخوای بفهمه خوب چه شکایت کردنیه؟ اینطور فقط خودتو دردسر میدی

چون تهدید میکنهمیکنه که کاری میکنم خودت تقاضای طلاق کنی میخوام مدرک باشه که لااقل دستم بجایی بند باشه نگن مرد خوبه زنه خودش طلاق خواست

2706