2733
2734
عنوان

معنی این چیه؟؟؟؟؟؟؟اونایی ک ادبیاتتون خوبه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قدیمها هر چی چاق تر قشنگ تر ، طرف داره از قشنگی زلیخا تعریف میکنه 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
کاش منم زمان ناصرالدین شاه زندگی میکردم الان جزو شاخا بودم 😂😂😂😂😂

😂😂😂 خدایی ها یک جور میگفتن سوگلی دربار ادم  فک میکرد جخبر یعنی زلیخاهم اگه اینحوری بوده باشه  دیکه فبها...

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2731

مررررسی از همتون عشقید😘😍

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
کاش منم زمان ناصرالدین شاه زندگی میکردم الان جزو شاخا بودم 😂😂😂😂😂

من اگه اون موقع بودم ریقو حساب میشدم😁

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
به چيزي تو مايه هاي زناي دوره قاجار خودمون بوده

خدایی این شکلی بودند اصلا شباهتی به دختر ندارند

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
😂😂😂 خدایی ها یک جور میگفتن سوگلی دربار ادم  فک میکرد جخبر یعنی زلیخاهم اگه اینحوری بوده باشه ...

حالا من انقدم قلمبه نیستم ولی باربیم نیستم

و خدایی که به شدت کافیست ... 
به چيزي تو مايه هاي زناي دوره قاجار خودمون بوده

کل تصوراتم ریخت ب هم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
حالا من انقدم قلمبه نیستم ولی باربیم نیستم

خوب کلا حساب کن اون زمان چطودی بوده ریش سیبل داشتند😐 

2706