2733
2739

سلام 

من ی دختر ۲۳ ساله ام 

از ی خونواده پولدار و اصیل و باسواد 

ی روز تو ی مراسم ی خانم منو دید و پسندید واس پسرش که ۱۲ سال از من بزرگتر بود 

برخلاف میل خانوادم اومدن خواستگاری و با ظاهر موجهی ک داشت من عاشقش شدم 

البته خیلی میشناختنشون و میگفتن آدمای خوبی نیستن 

زرنگن 

بدذاتن 

به زن بها نمیدن 

اما من باورم نمیشدم 

بنویسم بقیه شو؟😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731
2738

نه قربونت خودمون حدس میزنیم😊

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2706