2737
2739
عنوان

همه مشکلاتی که داری بنویس هیچی جا نداز

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 49 پست
هرکسی مشکلش به اندازه خودش بزرگه قشنگم😔💕

نه من مشکلات زیاد دارم

اما بعضی مشکلات واقعا کوچکن و خیلی ساده حل میشن

اما واقعا طلاق کمرشکنه‌

من حاضر بودم عشق تو زندگیم داشتم اما دور بود. همین بودنش نعمته. خدا را شکر کنید

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید از یک نظر خوب باشه ولی نیاز نداری دردل کنی کسی سرزنش نکنه که فکرت باز بشه برای حل مشکل اگر تنها ...

بله عزیزم، حرف شما هم درسته💖

شاید یکی با درد و دل کردن حالش بهتر بشه، اون رو کلی گفتم و قصد بدی نداشتم💖💖💖

2731
بله عزیزم، حرف شما هم درسته💖 شاید یکی با درد و دل کردن حالش بهتر بشه، اون رو کلی گفتم و قصد بدی ند ...

من در واقعیت هیچ دوستی ندارم و خانواده همسرم همه خیلی سنشون از من بیشتره و کمی هم نژادپرست هستن نمیشه باهاشون راحت باشی خانواده خودم هم هرکدوم یه گوشه جدا دارن زندگی میکنند و تنها هم صحبتهایی که دارم نی نی سایت

لطفا به این لینک سربزنید لینک 
نه من مشکلات زیاد دارم  اما بعضی مشکلات واقعا کوچکن و خیلی ساده حل میشن اما واقعا طلاق کمرشکن ...

عزیزم...اره خیلی سخته قطعا.تو مرحله طلاقی؟  عزیزم..♥️ امیدوارم بهترینا برات اتفاق بیفته

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
2740
نه دوسال و چند ماهی میشه طلاق گرفتم

عزیزم..♥️مطمئنم بهترینا سرراهت قرار میگیره..

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
ممنونم 😘

دعا کن برام که این یه ماه زود بگذره برامون 😔🙏

جدی میگین.  ازدواج دومتون چطور اینقدر سخت شده؟

همه چیز از روزی سخت شد که خانواده همسرم از پیشرفت ما اذیت شدن و از ما فاصله گرفتن همسرم خیلی خواهراشون دوست داشت وقتی قهر کردن شد مثل یه پسر بچه نادان هرچی پسند از داشتیم فقط حیف محروم کرد کار خوب داشت انقد لجبازی کرد تا این شد آخرای کار حالا پشیمون ولی فایده نداره

لطفا به این لینک سربزنید لینک 
همه چیز از روزی سخت شد که خانواده همسرم از پیشرفت ما اذیت شدن و از ما فاصله گرفتن همسرم خیلی خواهراش ...

درست میشه عزیزم. همین که پشیمونه خوبه. 

من حس پشیمونی را خوب میددنم یعنی چی. آدم بعد پشبمونی تغییر میکنه. تازه میفهمه زندگی یعنی چی

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن.