2726

از خودم شروع کنیم بچه دار نمیشم بچه طلاق هستم شوهرم بیکاره از فردا صبح قرار برم خونه مادر شوهرم توی اتاق ۲۰متری با ۳تا برادر شوهر پدرشوهر و مادر شوهرم زندگی کنم چون کلا ۲ملیون پول پیش خونه داریم یک هفته هم هست که ماشین خراب شده و خیلی هزینه برای تعمیر لازمه و ۴روز مواد غذایی هم تموم شده و چیزی نخوردم 

خدا را شکر میکنم برای سلامتی بدنم و همسر و پدر و مادرم و خواهرم که لبشون خندون و تنشون سلامت خدارو شکر برای لبخند و آرامشی که دارم وخدارو شکر میکنم برای آسایشی که بعد از هرسختی هست وخدارو شکر میکنم که خدارو دارم و میدونم این اتفاقات فقط برای رشد و کمال من و خوشحالم چون زنده هستم و میتوانم خدارو عبادت کنم

لطفا به این لینک سربزنید لینک 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نیاز به محبت دارم 

دلم میخواد یکی بیاد تو زندگیم ک بهم محبت کنه

خیلی خیلی تنهام

نیاز جنسی دارم

دلم میخواد ازدواج کنم

دلم میخواد برم دانشگاه 

کنکور قبول شم 

پدر مادرم باهم آشتی کنن

و...

مشکلات اعصاب دارم

بیمارستان اعصاب و روان بستری شدم 

بچه دار نمیشم 

با خانواده همسرم مشکل دارم 

سه تا برادر جوون از دست دادم 

یه برادرم وقتی خیلی بچه بود از دست رفت 

بازم بگم؟

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

تنها معضل زندگیمون، نبودشه.

رفته ماموریت.

یه ماه درگیریم..

دلم داره پر میکشه وقتی زنگ میزنه و یهو میزنه زیرگریه...

خدایا...دلم خیلی گرفته...تازه چهارروز شده...........نمیدونین تو دلم چی میگذره..همه ی زندگیم...وقتی رفتم دیدمش چقدر تو همین چند روز تغییر کرده بود..اثری از اون چهره خندون نبود..😔

همین..تو تمام زندگیمون همینه مشکلمون

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

حس میکنم خانوادم دید متفاوتی بهم دارن ،از اول نمیخاستنم،زندگی اینجا سختمه برم سرکار ماشین ندارم،کسیو ندارم ضامنم بشه ،ازدواجم تو گره افتاده و خانواده ام باعثش ان و بی مسعولیت ان ،درسهام مونده ،حرف مردم و رفتارشون دیوونم کرده ،افسرده هستم و دلیلی هم برای شکر گذاری ندارم انگار ،البته دلیل هم هست کلی دیگه خسته شدم بریدم از بس زندگیم رو دوش خودم بوده ،امروز حس کردم سر بارم ی جوری اضافی طور باهام رفتار میکنن فقط میخان رکم کنن برم ،جهیزیه ام هم میخان بندازن ب دوش خودم فقط دلم ب حال خودم میسوزه اشکم بند نمیاد💔

رد دادم دیگه 

شاید این تنها مشکل زندگیمه😕

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
2706