2737
2739
عنوان

بیایین دلداریم بدین

222 بازدید | 22 پست

من و شوهرم باهم قهریم الانم خوابیده.خیلی سرم درد میکنه مسکن هم خوردم اما بهتر نمیشم.

تا مشکلی برای خانوادش پیش میاد تماس میگیرن بهش البته بااین موضوع خیلی مشکلی ندارم اما اعصابش خرد میشه و با من دعوا میکنه که اعصابم خرده.بهش میگم مگه من اعصابت رو خرد کردم میگه نه اما تو باید ارومم کنی.صبح زود میره سرکار بعد از ظهر میاد خونه منم حوصله ام سرمیره تو خونه تنها.دانشگاه هم نمیذاره برم.خانوادمم تو این شهر نیستن یعنی هیچ آشنایی نداریم اینجا که رفت و آمد کنیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قضیه دانشگاه که باید تو ایام نامزدی تکلیف ش مشخص می شد وقتی می بینی به هر دلیلی عصبی هست کنارش نرو و ازش سوال نکن بعد که بهتر شد با آبمیوه ای چایی چیزی پیشش برو یه سر گرمی واسه خودت جور کن 

سرچی قهرهستین؟

ابجیش بهش تماس گرفت اعصابم خرد شد رفتم تو اتاق بعد دعوامون شد.

اخه با همین ابجیش چند سال پیش دعوامون شد با فحش و بد و بیراه من رو از تو خونه بیرون کردن البته شوهرمم همرام اومد اما اصلا از اون روز آلرژی دارم بهش

من و شوهرم حدود یکسال پیش میخواستیم جدا شیم کار به دعوا و دادگاه و.... کشید اما دوباره برگشتم. شوهرم کلا خونه ما نمیاد هیچکدوم از خانوادم حق ندارن وقتیکه شوهرم خونه است تماس بگیرن.شوهرم اگه یکی از افراد خانوادم رو اتفاقی ببینه دیگه واویلاااااااا شروع میکنه فحش دادن و....

کلا هرموقع دعوامون بشه فحش میده و نفرین میکنه خانوادم رو.اما من باید برم خونشون.البته سر دعوایی که شد با خواهرا و برادراشم قهریم کلا همدیگه رو نمیبینیم فقط مامان و باباش.

بایکی از خواهرش خیلی دعوامون شد ازش بدم میاد یه دروغگوی به تمام معناست همش هم باشوهرم صحبت میکنه واعصابم رو خرد میکنه.اما شوهرم حق رو به خانوادش میده.بخدا خسته ام کرده.از طرفی هم دوسش دارم.

2738
من و شوهرم حدود یکسال پیش میخواستیم جدا شیم کار به دعوا و دادگاه و.... کشید اما دوباره برگشتم. شوهرم ...

باهاش صحبت کن بگوخودتوبزارجای من عزیزم اگع من ای کاروباعات کنم  رفتارصحیحیه ؟نه نیست پس لطفا سعی کن این رفتارتودرست کنی بخاطرزندگیمون .

♡،ـــاللـٰهُم عَجِْل لِوَلــیـــِڪْٰ الفَرَجْٓ،ـــ♡
اشتباه کردم از همون اول نقطه ضعف نشون دادم دقیقا میدونن چجوری عصبیم کنن

همون دیگع ولی ازحالا بعدصفت بچسب زندگیت وهرکیم هرچی گقت هرکارکرداهمیت نده ک اذیت شی و اطرافیانت لذت ببرن

باهاش صحبت کن بگوخودتوبزارجای من عزیزم اگع من ای کاروباعات کنم  رفتارصحیحیه ؟نه نیست پس لطفا سع ...

ای خواهر قبول نمیکنه.

البته سرقضیه طلاق شوهرم با خانوادم بحثشون شد خیلی زیاد بهش حق میدم اما خیلی خودم عذاب میکشم

ای خواهر قبول نمیکنه. البته سرقضیه طلاق شوهرم با خانوادم بحثشون شد خیلی زیاد بهش حق میدم اما خیلی خ ...

اگه قبول نمیکنه قانع نمیشه بامداراکردن برین پیش مشاوره

2706