2737
2739
😦ی حلقه ده میلیون

زیاده؟🙈

برلیان بود خب😍

تازه میگفتم حداقل ۱۰ تومن باید باشه ولی خب شوهرم ب برلیان اعتقاد نداشت😒☹

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای یادش بخیر هیچوقت اون روز رو یادم نمیره چقدررر اون روزا شاد بودم. الان که یادم میفته گریم میگیره.

وای از صبحش بیدار شدم رفتم حموم.

بعد رفتم اپیلاسیون (اولین باری بود که میخواستم با نامزدم برم بیرون برای همین استرس داشتم و زیاد به خودم رسیدم)

بعد دوباره اومدم خونه رفتم حموم😂 لعنتی انقدر وسواس فکری داشتم که دلم میخواست بهترینننن دختر دنیا باشم.

مامانم هی بهم غر میزد میگفت چته مثل مرغابی هی میری تو آب😂😂😂

بعد اومدم موهامو درست کردم 

قشنگ ترین آرایشی که میتونستم رو انجام دادم. حتی شب خواستگاری هم اونقدر خوشگل نشده بودم.

یکی از بهترین لباسهام رو پوشیدم.

بعد رفتیم خرید حلقه. 

انقدر خجالت میکشیدم لپام سرخ میشد اونم میخندید میگفت اتفاقا اینجوری که میشی خوشگلتر میشی😁

دو سه تا مغازه رفتیم ولی من چیزی پسند نکردم.

بعد گفت میخوای بریم مغازه ی دوستم؟

منم تو رودروایسی گفتم آره

ما رو از شرق تهران کشید برد تاااا غرب

منم خسته شده بودم حسابی کم کم میخواستم غر بزنم ولی خودمو کنترل کردم چیزی نگفتم

رفتیم اونجا بالاخره ی حلقه خوشگل برداشتیم... 

و بعد اومدیم خونه.

لعنتب گریم گرفت.....

2731

حلقه م سال 95 کلا شد 420 هزار طلاهم  نتونست بخره طلاهای خواهرشوهرم. بردم خونه گفتم واسه م خریدن وقتی رفتم ماه عسل به بهونه گم نشن توشلوغی حرم وفشار پسشون دادم تنها طلام انگشتر نشون بود با حلقه ویه زنجیر پلاک خیلی ظریف که خودشوهرم واسه کادو پاگشام گرفت وای کاش نمی‌گرفت کردنش کوفتم خونوادهش

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
وای یادش بخیر هیچوقت اون روز رو یادم نمیره چقدررر اون روزا شاد بودم. الان که یادم میفته گریم میگیره. ...

عزززیزم

مگه الان با هم شاد نیستین؟☹

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
نه اخه الان حدود 26 روزی میشه که نامزدیم رو باهاش به هم زدم

عزیزم ناراحت شدم انشاالله بزودی ازدواجی شاد وپایدار وپرازتفاهم داشته باشی

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2740
[QUOTE=94956596]هیچی رفتیم من بزرگ ترین و گرون ترینو ورداشتم😁😁😁😁😁شوهرم هنوز ک هنوزه مسخره میکنه ...

عاقا پس مال من ارزون ارزون بوده چی خبر خواهر من از اونجایی ک انگشتر گرفتم گرونش یک تومن بود ک گرفتم البته ما شهرستان گرفتیم ک تنوع چندانی نداشت بعدم چهار سال پیش

ولی ده تومن خیلیه حتی الانش

نه اخه الان حدود 26 روزی میشه که نامزدیم رو باهاش به هم زدم

عزیزدلم😔

چقد سخت بوده برات ک شمردی روزا رو و میدونی ۲۶ روز شده🙁

علتش بهم زدن نامزدی چی بود؟

البته اگه دوس داری بگو

عاقا پس مال من ارزون ارزون بوده چی خبر خواهر من از اونجایی ک انگشتر گرفتم گرونش یک تومن بود ک گرفتم ...

خب برلیان بودااا

من حلقه ی خواهرشوهرم ۳۰ میلیون شد

نمیدونم چطور اونجا ب برلیان اعتقاد داشتن🤔🤨

اره خیلی دلیلش خیانت بود. بهم خیانت کرد...

عقد ک نبودین ن؟

پس خوشحال باش ک بهم زدی

کسی رو ک‌ بخواد خیانت کنه باید زودتر ساکشو ببندی پرتش کنی از زندگی و قلبت بیرون

عقد ک نبودین ن؟ پس خوشحال باش ک بهم زدی کسی رو ک‌ بخواد خیانت کنه باید زودتر ساکشو ببندی پرتش کنی ...

نه صیغه بودیم

واقعا شانس اوردم وگرنه بدبخت میشدم 

داستان زندگیم رو نوشتم بری تو پروفایلم میتونی بخونی 😊

با حرفت کاملا موافقم دوستم

2706