2703
2553

خیلی باحال بود دوتایی بعد آزمایش رفتیم جیگرکی اولین بار بود باهم بیرون میرفتیم برام یه لقمه گرفت کلی خجالت کشیدمو سرخ و سفید شدم😄😅بعد رفتیم حلقه و لباس خریدیم اونجام دستمو گرفت باز گر گرفتم😅😂

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یادمه همدم خونه شوهرم ک حلقه بگیریم رفتیم بهزار نزدیک شاهچراغ

من ی حلقه بود خیلییی ازش خوشم امد خیلیا پره نگین ستم بود دوس داشتم بخرمش یادمه پدرشوهرم گفت نگاه این جواهره ستم هس اگر ما برا تو بخریم تو هم باید بابات پول بدهو بخره و نزدیک ی دوهو نیمی مردونش میشد و زنونش دوتومن

دیگه گفتم مامان بابام ک هم طلاهای دیگه برا کادومون خریدن هم جشن عقدو میخان خرج بدش پس ولش کن دیگه شوهرم ب سلیقه خودش ی حلقه برداشت ک دوتاش دوهو۲۰۰ شد

ازش بدم نمیاد ولی زیاد نمیپوشمش

2714

من چون شوهرم پولش خیلی کم بود با خواهرشوهرمو وزنداداشم رفتیم خرید واسه اینکه غرور شوهرم نشکنه بخواهرشوهرم گفتم شما حلقه های سنگین بگید بخرمن خودم حواسم هست به جیب ارمان خلاصه سبک‌ترین حلقه خودم برداشتم 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

[QUOTE=94956596]هیچی رفتیم من بزرگ ترین و گرون ترینو ورداشتم😁😁😁😁😁شوهرم هنوز ک هنوزه مسخره میکنه😁😁[/QUOTE

بچه ها ب نظرتون حلقه ی ۱۰ میلیونی گرونه؟؟

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
من چون شوهرم پولش خیلی کم بود با خواهرشوهرمو وزنداداشم رفتیم خرید واسه اینکه غرور شوهرم نشکنه بخواهر ...

تو زن زندگی هااااا😂✌

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
2706