2733
2734
عنوان

اوناييكه كه ني ني نا اروم دارن

60 بازدید | 11 پست

دخترم ٥ ماهشه ديگه حس ميكنم افسردگي گرفتم يعني گرفتم كه اما داره شديدتر ميشه 

صب ساعت ٧ بيدار و يه بند نق ميزنه اصلا اروم نميشع فقط ميگه بغل البته اوضاع دندونشم هست 

منم دست تنهام خيلي خسته شدم شوهرمم نيستش فقط اخر هفته ها هستش 

نميدونم چيكار كنم همش باهاش بعدي ميكنم خرف ميزنم اما باز نق ميزنه ميزارمش رو زمين سريع ميره يه شكم و جيغغغ ميكشه بايد همش بغل كنم

شما چه راهي داريد چه روشي واسه اروم كردن بچتون استفاده ميكنيد؟

چه بركتي دارد دوست داشتنت خدااا...💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
٥ ماهگي دندون درآورده طفلي؟؟😥😥

هنوز در نيورده اما الان يكماه تمام علايم داره لثه هاشم سفت شده يه بند اب دهنشم مياد و همه چي به لثش فشار ميده كاش حداقل در ميومد راحت ميشد بچم

هنوز در نيورده اما الان يكماه تمام علايم داره لثه هاشم سفت شده يه بند اب دهنشم مياد و همه چي به لثش ...

نهههه پس دختر منم از ماه ٤ اينجوري شد ولي خيلي هم دير در آورد 😂😂

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
بهش پستونک میدادم میزاشتم گهواره تکون میدادم مینداختم رو پام تکون میدادم غروربا میزاشتم کالسکه یا ...

والا پستونكو فقط موقع خاب ميگيرن ، كالسكه فقط دوس داره كه ما بوشهريم عزيزم اينقد كه هوا گرمه ادم بيرون ميره دلش واشه بدتر دق ميكني و كلافه ميشي 

2738
نهههه پس دختر منم از ماه ٤ اينجوري شد ولي خيلي هم دير در آورد 😂😂

جدييييييي 

من همش ميگم اين غر غراش واسه  دندونشه ... البته ما نوه هامون همه زود در اوردن ... نمدونم والا 

بچه منم همینه 😭😭😭همش نق میزنه و گریه خسته و افسرده شدم.شما چیکار میکنید بچه هاتون ارومن☹️

چند وقتش شما بچتون عزيزم .... واقعا منم امروز نشستم يه دله سير گريه كردم ... ميگم خدا يا توان بهم بده.... اخه بارداريم فوق العاده سخت بود بعدم دخترم اينجوري نا ارومه ... افسردگي شديذ گرفتم ... خودمم دست تنهام ديگه بدترررر

همون با کالسکه تو خونه بچرخان به هر حال باید تحمل کرد عزیزم مادری همینه

دقيقاااا ايشالله خدا بهم صبرو تحمل بده .. مرسي گلم