2737
2734

شما بچتونو چند ماهگی از شیشه گرفتین ب چه صورت شبا بیدار نمیشدن دختر من 15 ماهشه شبا دو بار بیدار میشه الان زود یا ازشیشه بگیرمش

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ن از شیش ماهگی شیر خشک خورد بعد یکسالیگیم شیر گاو میدم چجو بگیرم شبا که بیدار میشه با چی شیر بدم

وای دندوناش داغون میشه که گلم فعلا تو شیشه اش به جای شیر آب بریز قند شیر گاو بیشتر هم هست از شیر مادر.

بعد به مرور بریز تو آبمیوه خوری و بعد لیوان بعد از سرش میفته

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf
2740

من دخترم 17 ماهه اس نگرفتمش ولی دفعات شیر خوردنشو سعی میکنم تا جایی که میتونم کم کنم 

ولی از شیشه از الان نمیتونم بگیرم دختر من از اولش حساسه با لیوان یه چیزی میخوره زود میپره تو گلوش سکته میکنیم... منتظرم تا یکم بیشتر درک کنه بعدش از شیشه بگیرمش 

ن از شیش ماهگی شیر خشک خورد بعد یکسالیگیم شیر گاو میدم چجو بگیرم شبا که بیدار میشه با چی شیر بدم

وا..شیر گرون شده منم می خوام قطع کنم بهم گفتن تلخی ازعصاره بگیرتلخ بشه شبایم پستانک بده تا چند شب حالا می خوام امتحان کنم

من سه سالگیش تمام شد گرفتم...سرشو ی رور صبح قیچی کردم گفتم دیشب جوییدی قورت دادی الان جز لیوان چیزی نداریم...شوهرمم اومد گفت مغازها ندارن هرگشتم...از سرش افتاد خیلی وابسته بود

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706