2733
2734
با اسنپ اتوبوسم میشه

خخخخخخ بابا اینو منظورش نیست که

هان اسی؟ منظورت حمل و نقله؟؟؟؟؟ خخخخخ

میشه برای زود ازدواج کردن  با پسری که صادقانه دوسش دارم 🤗دوتا صلوات بفرستید. میسی میسی💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

از کجا؟؟؟

از تجریش ماشینای شهرک غربو سوار شه پل مدیریت پیادش می کنن

از شهرک غرب بگه پل مدیریت می برنش

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2738
دانشگاه خوبی نیست خیلی دگم هستن تو دخترونه ش ازدواج ممنوعه می دونستی؟!! خودم شاخ دراوردم

وااااااا

یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چی میگی؟ منظورت چیه🦁

میشه برای زود ازدواج کردن  با پسری که صادقانه دوسش دارم 🤗دوتا صلوات بفرستید. میسی میسی💜
از کجا؟؟؟ از تجریش ماشینای شهرک غربو سوار شه پل مدیریت پیادش می کنن از شهرک غرب بگه پل مدیریت می ب ...

ثبت نام مه🤣🤣

توی گوگل بزن

دفترچه راهنمای کنکور رو دان کن!! اونجا شرایط دانشگاه امام صادق رو نوشته

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
دانشگاه خوبی نیست خیلی دگم هستن تو دخترونه ش ازدواج ممنوعه می دونستی؟!! خودم شاخ دراوردم

عزیزم 😶😶😶😶😶

من دانشجوی امام صادقم هممونم دوران دانشجویی شوهر کردیم 😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2706