2737
2734
عنوان

مادرشکهرم همه رو دعوت کرده جز من

| مشاهده متن کامل بحث + 1721 بازدید | 71 پست
تو‌ هم با شوهرت برو شام بیرون عکس هم بگیر بزار رو وضعیت 😎

انقد با سیاست که من در مقابلش هیچم الان کلی شوهرم رو پر کرده که بیاد باهم دعوا کنیم

کانال دارم با کلی قیمت های عالی😍😍😍😍دوخت همه چیزست های نوزادی کوسن دم پخت دستگیره و...اینم لینک                          بیاین یه سر بزنین.  Golgolim@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقد از خونواده من بد گفته پیش شوهرم که شوهرم بهشون رو نمیده اصلا وقتی پیش خونوادمم از خجالت آب میشم

یا وقتی تنهایم همش ازشون ایراد میگیره هرچی به خونواده کثیفش احترام میزارم اصلا انگار وظیفه من

کانال دارم با کلی قیمت های عالی😍😍😍😍دوخت همه چیزست های نوزادی کوسن دم پخت دستگیره و...اینم لینک                          بیاین یه سر بزنین.  Golgolim@
انقد با سیاست که من در مقابلش هیچم الان کلی شوهرم رو پر کرده که بیاد باهم دعوا کنیم

شوهرت آمدیه کلمه دراین موردحرف نزن وسرستگین باش نه اینکه قهرکنیا.اگه چیزیم ازمامان ومهمونیش گفت بدون اینکه بهش نگاه کنی فقط گوش کن وحرفی نزن.حالت بغض باش ولی نه گریه کن ونه گلایه کن.تادوروزهمینجوری باشوهرت رفتارکن ونذارچیزی باعث دعواتون بشه

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
2728
من برای آش دندونی نوه زشتش لباس خریدم بردم با بدبختی های که الان داریم اونم از جیب خودم جلو جلو بردم ...

وای یعنی همه چیزهایی که میگی واسه منم اتفاق افتاده حتی تو عقد و روز عید منو از خونه بیرون کرد اونم به این دلیل که عروس عزیز از جانش داشت می اومد نمیخواست من جلو چشمش باشم. خدا هدایتشون کنه پا‌شون لب گوره ولی آدم نمیشن. 

خدایا شکرت که به من بهترین همسر دنیا رو دادی ❤️
دیشب همه اومده بود خونه من مهمونی تا خرخره قوم مغول خوردن صاف کردن رفتن تا صبح جمع میکردم با حال مری ...

هر کی سعی میکنه واسه هم نوعه خودش ارزش قائله مادرشوهرتم واسه سگ دم خونش 😐😒🤯

وای یعنی همه چیزهایی که میگی واسه منم اتفاق افتاده حتی تو عقد و روز عید منو از خونه بیرون کرد اونم ب ...

منو 2 سال عذاب داد شب تا 1صبح گریه میکردم حالا جالب که 6 ماه میومدن خواستگاری ما میگفتیم نه باز میومدن

2738
منو 2 سال عذاب داد شب تا 1صبح گریه میکردم حالا جالب که 6 ماه میومدن خواستگاری ما میگفتیم نه باز میوم ...

خب عقده همون نه گفتنا به دلش مونده دیدم که میگم. مادرشوار من عقده این مونده به دلش که گفت این دخترو نگیر پسرش گفت میگیرم. 

خدایا شکرت که به من بهترین همسر دنیا رو دادی ❤️

به نظرتون الان زنگ بزنم به شوهرم

میخواستم بهش بگم واسم لاک پاک کن بخره بعدش حالمم خوب نیست بگم زود بیاد بریم دکتر

2706