2737
2734
عنوان

مادرشکهرم همه رو دعوت کرده جز من

| مشاهده متن کامل بحث + 1721 بازدید | 71 پست
مادر شوهر منم همه رو دعوت میکرد به شوهر من ساعت هفت شب زنگ میزد میگفت بیاید، منم میگفتم الان وقت دعو ...

حالا شما خوبه یه مهمونی بوده.برا ما ک یه نذری بود برا ۲۵۰ نفر .هرسالم نذر میدن ها ولی روزش معلوم نیست تو ماه رمصونه.بعد ما ۳روز قبل از این موضوع خونشون بودیم هیچ حزفی از نذری درست کردن نزدن .بعد ۲ روز بعدش شوهرم همسایه ی پدرشوهرم اینا رو بازار میبینه بش میگه ک امروز دارم میرم مشهد عذر خواهی کن از بابات ک من نمیتونم باشم تو نذرشون .شوهرمم هاجووو واج مونده بوده ک چرا نگفتن بهش !فکرشو کن فرداش افطاری و شام بود.شوهرمم عصبییییی شده بود با اصرار فراوون من ساعت ۴ رفتیم خونه باباش ولی اون تا ساعت ۱۱ شب ک دیگه برگشتیم خونه مونده بود با زبون روزه و هیچی نخورده بودن .جالب اینجاس ک مامانش به من گفت کاش نمیومدین بهتر بود !😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرف مفت زده بابا .مگه میشه ادم دلش نخاد به داداشش کادو بده .خودش نخواسته و پشت شوهرش قایم شده .کدوم ...

اره منم باهاش خوبم اصلا يبارم باهاش بحث نكردم همين باعث شده يكم از گارد گرفتنش كم بشه و اذيتاش كمتر كنه

تازه همينم كه ميگم گفته داييم نذاشته

هفته بعد عروسيمون نامزدي دخترش بود هيچكدوم از خواهر برادراي همسرم به ما تو نامزدي چيزي ندادن منم فكر كردم رسم ندارن هرچند تو خود نامزدي نوه اشون كه دختر داييم ميشه مادرشوهرم گفت رسمه خانواده داماد. بايد هديه به عروس بده 🙄بگذريم قبل نامزدي همسرم گفت ميخوام سكه كامل بدم ما هم شرايطمون خوب نبود اصلا تمام سكه هاي كامل هم خانواده پدري من داده بودن بهمون و پدرم .

گفتم بابا بخوايم بخريم خيلي گرون ميشه بيا در حد جيبمون بديم و .... اونا هم باشه براي پس اندازمون شوهرم فكر كرد بخاطر اينكه خواهرش عروسيمون هيچي نداده ميگم منم هيچوقت حرفي نزده بودم درموردش خودش گفت اگر خواهرم كادو نداده داييت نذاشته و .... منم تعجب كردم گفتم عزيزم اين چه خرفيه كسي نيازي به هديه نداره و .... هركسي هم داده لطفش بوده من از جهتي ميگم نامزديه اگر الان سكه كامل بدي چند ماه بعد عروسي چي ميخواي بدي 

بعدم ما از همه كرچيكتريم بايد ببينيم بقيه چي ميخوان بدن ماهم مثه اونا بديم و ...

كه ديگه رفته بود با خانوادش مشورت كرده بود ديده بود مامانش و خواهرش و داداشاش  نميخواين كامل بدن ديده زشته بيشتر از بزرگترا بده بيخيال شد كه چه خوبم شد چون دختر داييم كلا دو هفته بيشتر نامزد نبود و طلاق گرفت 

بعد اگر سكه كامل ميدادم چه حرصي ميخوردم كادو نگرفتم تازه يك چي هم دادم:) اونم يك سكه كامل !!!!! باز اگر كادو خودشون ميدادن همون پس ميدادم يك چيزي ولي اين زور داشت

اره منم باهاش خوبم اصلا يبارم باهاش بحث نكردم همين باعث شده يكم از گارد گرفتنش كم بشه و اذيتاش كمتر ...

خداااااییش خیلییییییی زیادم زور داشت  😂 همون بهتر ک چیزی ندادین.اینقد بدم میاد مردا نسبت به خانوادشون گارد مبگیرن

2731
خداااااییش خیلییییییی زیادم زور داشت  😂 همون بهتر ک چیزی ندادین.اینقد بدم میاد مردا نسبت به خا ...

اره خيلي 

نه ما كه داديم مگه ميشه نديم ولي خب كمتر يك سكه كامل نداديم بسته به بودجه امون داديم

شوهر من الان خيلي خوب شده چون من سكوت كردم و صبر هيچوقتم بد نگفتم باعث شد خودش ببينه حالا برعكسه من بايد ارومش كنم اون حرص ميخوره:)

2738
اسی جان.مشکلت حل شد ؟ با شوهرت ک بحث نکردی ؟ دیشب رفتین خونه مادر شوهرت اینا یا ن؟

به شوهرم پیام دادم که واسم لاک پاک کن بخر بعدش نوشتم من به بقیه احترام میزارم بخاطر تو مهم نیست که بهم احترام نمیزارن همین که تو حواست بهم باشه کافیه

بعدش امد خونه و یک کلمه هم حرف نزدم شام رو آوردم خورد دید حالمم خوب نیست رفتم دراز کشیدم پاشد روم پتو انداخت امد کنارم دراز کشید و به روی خودش نمی آورد ولی هی ازم دلجوی می کرد 

صبح هم بیدار شدم بدن درد داشتم امد تو آشپز خونه پشتم رو ماساژ میداد ولی اصلا به روی خودش نیاورد 

کانال دارم با کلی قیمت های عالی😍😍😍😍دوخت همه چیزست های نوزادی کوسن دم پخت دستگیره و...اینم لینک                          بیاین یه سر بزنین.  Golgolim@

قبلا بهم گفته بود که من میدونم تو خوبی تو فرشته منی ولی چیکار کنم اخلاق مامانم گند اون موقع ها که عقد بودیم

و منو از خونش روند مادرشوهرم شوهرم این رو بهم گفته بود

کانال دارم با کلی قیمت های عالی😍😍😍😍دوخت همه چیزست های نوزادی کوسن دم پخت دستگیره و...اینم لینک                          بیاین یه سر بزنین.  Golgolim@
اسی جان.مشکلت حل شد ؟ با شوهرت ک بحث نکردی ؟ دیشب رفتین خونه مادر شوهرت اینا یا ن؟

ممنونم ازتون که نگرانم شدی یه دنیا ممنون من اینجا تنهایم و خونوادم یه شهر دیگه زندگی میکنن

ممنونم ازتون که نگرانم شدی یه دنیا ممنون من اینجا تنهایم و خونوادم یه شهر دیگه زندگی میکنن

خواهش میکنم گلم‌.خداروشکر ک بی بحث و جدال همچی رفع شد .مهم خودتو شوهرتی ک باهم خوب باشین مامانشو بی خیال