2733
2739

پدرشوهرم یه باغ سیب داره که هرساله کلی واسش زحمت میکشه و محصولشو بین همه بچه هاش تقسیم میکنه..نکته ای که هست اینه که این باغ به اسم همسر منه و در ازای این باغ به بچه های دیگش ماشین و پول و..داده که دارن شخصا استفاده میکنن ولی این باغ سیب عملا همه دارن استفاده میکنن...یه روش خوب و با سیاست بگید که من بتونم دست دیگران رو کوتاه کنم از باغ همسرم...

من میخوام فقط به خود پدرشوهرمم بدیم چون زحمت میکشه واسش...ولی بقیه نه...چه جوری این کارو انجام بدم با سیاست.؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پدرشوهرتون مطمئنا دلش نمیاد به خودش بدین و به بقیه بچه هاش نه!فقط دلخوری و اختلاف پیش میاد!تنها کاری که میتونین بکنین اینه که بقیه رو هم بگیرین به کار!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2738

کاری نداره موقع فروش محصول شما سهم خودتون رو ک راضی هستید مثلا نصفش رو بردارید نصف دیگه اش رو هم ب پدرشوهر تون بگید سهم خاهر برادرا رو از اون بده مال خودشه دیگه اختیار دار اون هست تازه ب نظرم عدالت اونجا میشه ک شما هم از سهم پدرشوهرتون سهم ببرید

میوه ها رو وقتی برداشت کردید یه سری بدهید به پدرشوهرتون وبقیشو بفروشید

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706