2737
2739
عنوان

بچه ی بد غذام رو پیش چه دکتری ببرم؟

1465 بازدید | 19 پست

سلام پسرم 15 ماهشه و به شدت بد غذاست یعنی تقریباً روزی هیچی نمیخوره و فقط با شیر خودم تغذیه میشه خیلی هم ضعیف مونده وقتی قاشق میبینه فرار میکنه با هیچ ترفندی حاضر نمیشه غذا بخوره بنظرتون پیش دکتر تغذیه ببرم یا پیش روانشناس کودک؟ 

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فایده ندارهههههه منم همین مشکلو دارم واسش مولتی ویتامین داد دکتر بازم گشنه نمیشه‌

از بس بازیگوشی میکنه دکتر نمیتونه خوش غذاش کنه

من براش کارتون میذارم یاروی تابش مینشونم بهش میدنم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

من ماهه پیش دخترم رو بردم پیش متخصص اطفال بهم گفت چرا یکسالگی از شیر نگرفتیش چرا تا ۱۷ ماهگی شیرش دادی که بچت اینقد لاغر بمونه برو و همین امروز از شیر بگیرش منم همین کارو کردم الان خودش گریه میکنه واسه غذا که بخوره

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  

فقط گشنگی بده،

غذارو بزار جلوش بعد یه عالمه گشنگی برو به کارات لرس..

زیرشم یچیز بنداز

خودتو خووووونسرد نشون بده و برات مهم نباشه.

اگرم هرچی از غذاش موند نزار تو یخچال یا خودت بخور فقط بزار یجا جلوچشمش باشه و مجدد چیزی نده بخوره

،شیر هم بجای غذا اصلا نده...

بزار گشنگی بکشه این تنها راهه

و یادت باشه نفهمه غذا خوردنش برات مهمه

ایشالا این جواب میده

اینو تو یه کتاب خوب خوندم

2738
شده یه روز بهش غذا ندی و نیفتی دنبالش خودش گشنه بشه؟ بیاد غذا بخوره

نه متاسفانه هر چقدر هم گرسنه باشه باز از غذا فراریه و فقط گریه میکنه شیر میخواد گاهی مقاومت میکنم و شیر نمیدم ولی بعد که نا امید میشم از غذا خوردنش شیرش میدم 

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 
نه متاسفانه هر چقدر هم گرسنه باشه باز از غذا فراریه و فقط گریه میکنه شیر میخواد گاهی مقاومت میکنم و ...

شیربرنج و فرنی اینا بده بخوره

سیب زمینی آبپز

تو ظرف غذای بچه گونه

خیلی هم گیر نده بهش

بالاخره میخوره

من ماهه پیش دخترم رو بردم پیش متخصص اطفال بهم گفت چرا یکسالگی از شیر نگرفتیش چرا تا ۱۷ ماهگی شیرش دا ...

همیشه دوست داشتم بچه ام تپلی باشه اما دریغ 

شیربرنج و فرنی اینا بده بخوره سیب زمینی آبپز تو ظرف غذای بچه گونه خیلی هم گیر نده بهش بالاخره می ...

موقع غذا خوردنش خونمون جنگ میشه اما نمیخوره که نمیخوره 

چن کیلوعه

یکسالگی که بردم بهداشت 9 و سیصد بود