2733
2734

موهام دکلره داشت الان نصفش رشد کرده

یعنی نصف دکلره س نصفشم موی خودمه

میخام رنگش کنم چه رنگی میگیره؟ شماره رنگ روبگین...خودم دوس دارم NیاMبزارم 

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوای تیره بزاری یا روشن میخوای رنگش یکدست بشه؟

میخام روشن بشه...

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2728

به نظرتون ام ۵بزارم؟

روموهای خودم نمیدونم چطورمیشه ولی روی دکلره زیتونی سبز درمیاد

میخام روشن بشه...

اگه میخوای روشن و یکدسته بشه اول روی اون قسمتهای رشد کرده دکلره با اکسیدان ۹ درصد بزن روشن ک شد ی رنگ شماره ۷ یا ۸ بزار روش...اگه نمیخوای دکلره کنی ولی میخوای یکدست بشه ی شماره ۵ یا ۶ بگیر بزار رو همش البته هر چه تیره تر بگیری یکدست تر میشه رنگ رو حتما با اکسیدان ۶ درصد بزن الان موهات چند درجه روشنن؟

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈
به نظرتون ام ۵بزارم؟ روموهای خودم نمیدونم چطورمیشه ولی روی دکلره زیتونی سبز درمیاد

زیتونی رو با دودی یا نقره ای قاطی کن و واریاسیون بنفش ک رنگ بهتری بشه

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈
به نظرتون ام ۵بزارم؟ روموهای خودم نمیدونم چطورمیشه ولی روی دکلره زیتونی سبز درمیاد

روموی خودت تن قهوه اب تیره میگیره میخوای اول ریشه موهاتو با سری هایلات ها مثل 901 رنگ بزن بعد ک تقریبا روشن شد از mوcترکیب کن بزن نسبت m هرچی بود نصفش c بریز

2738