2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدش رفته من ندوس

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی   دلتنگی بدترین حس دنیاس               گزارش زن گرامی اگه مخالفی لطفا اصن نیا تو تاپیکم دعوت نامه ک نفرستادم دوست عزیز                                  خرس مهربونم عاشقتممممم  M.......                                                 
2728

بوفه که اصلاا خیلی جاگیر وبی خوده

اگه خیلی دوست داری استند های شیشه کوتاه بگیر 

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

همون موقع ک مد شد هم من خوشم نیومد نگرفتم مامتنم کلی غر زد بهم ک چرا بوفه نداری همه فامیل دارن🤣دوستت نداشتم خب🤣

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈
2738

نه نگیری ها

اولع اینکه سه برابر پول بوفه رو باید خرج کنی برای خرید کریستال داخل بوفه

دوم اینکه الکی کلی جا میگیره منم نگرفتم برا جهازم

خود خواهی این نیست که اونجوری که خودت میخوای زندگی کنی خودخواهی اینه که از دیگران بخواهی اونجوری که تو میخوای زندگی کنن
😆😆😆

باور کن با تمام وجودم حرفهایی ک ب خواهر خنگم زدم و گوش نکرد ب شما گفتم دقیقا دو ماه بعد عروسیش گفت پشیمونم بوفه خریدم من کلیییییی ذوق کردم مامانم هم گفت کوفت پنج تومن خرج بوفه و لوازمش شد الان دوو ماه شده پشیمونی شب داشتیم غذا میخوردیم مامانم ب شوخی  بهش گفت برا تو کوفتم نمیذارم من و خواهر بزرگه و دومادها فقط میخندیدیم خودش هم هی میخندید  بعد میگفت باباااا نیگا مامان کن داره اذیتم میکنه بابام هم بشقاب خودش رو داد گفت بیا عشقم شما بخور بعد ب مامانم گفت مهم این ک بچه هام ذوق کردن با خریداشون پنج تومن فدای سر خودت یعنی یکی ب میخ میزد یکی ب نعل دور از جون مامانم و آبجیم البته

یادش افتادم گفتم بگم بخندیم😅🙈

2706