2733
2739
عنوان

خانوما بیایین ب شوهرم بگین بزاره من سزارین زایمان کنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2956 بازدید | 242 پست
بهش بگو سيستم تناسليم به هم ميخوره، افتادگي رحم و ... شلوغش كن و بگو بعدا بايد برم عمل زيبايي و ،،.

الان طبیعیااا...😐😐😅😅

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
زایمان طبیعی به نفع زنه زایمان سزارین به نفع بچه یک در صد احتمال بدین به سر فشار بیاد یا لگن رو ب ...

خب تو سزارین هم ممکنه اینا برا بچه پیش بیاد

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش مشکلش پوله

میدونه که سزارین خرج داره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2728

استارتر ببخشید،خانما توروخدا کمک کنید بگید برای کیت تخمک گذاری باید تا ۱۰ دیقه ک میگن جوابش معتبره تو ادرار بمونه یا همون لحظه درش بیاریم

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید

شوهرت حتما نمخاد پولی خرج کنه حاضره تو درد بکشی عجیبه والا

متقاعدش کن بگو حاضری من درد بکشم 

توی هرتاپیکی که نظر میدم نظرم صرفا در جواب استارتره لطفا شمایی ک مخالفی یا خوشت نمیاد ریپلای نکن من حوصله بحث ندارم

به همسرت سلام برسون بگو  این زنو نخریدی که مثل پاشنه کش اختیارش کاملا با شما باشه . خودش عقل و‌شعور داره و انتخابش به اندازه انتخابای شما محترمه. اگه اینجوری فکر نمیکنی چطور اجازه میدی مادر بچه ت باشه؟! 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2738
اره فقط باید پول بیشتربدی

پس حتمن سزارین کن من سز اورژانسی شدم درد طبیعی رو کشیدم تا حد مرگ رفتم فقط در اون لحظه از خدا میخاستم بچم زود دنیا بیاد راحت شم ک بچم مدفوع کرد سز شدم

تو زندگیت مثل شیشه باش هر کی شکستت جرش بده

الان توهینا به طبیعی جالب نیستاا😐😐😐شوهزش دلش نمیاد پول خرج کنه..ایده بدین پول خرج کنه

کاری یه گشادی و افتادگی‌ملت نداشته باشین

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
مگه تو طبیعی پول خرج نمیکنن 🤔

سز انتخابی خیلی هزینه ش بالاست..تا‌طبیعی اونم‌دولتی  

2706