2737
2734
عنوان

تغییر رشته من

778 بازدید | 9 پست

سلام . من امسال دهم تجربی ام . اما به نظرم تغییر رشته بدم برم انسانی چون حفظیاتم بهتره تا ریاضیم. درضمن ریاضیمو تجدید شدم . فکر میکنم اگه تجربی بمونم در آینده هیچی نمیشم . میخوام به خونواده بگم اما رویم نمیشود چون در آغاز سال تحصیلی جدید رشته ام کارودانش بود. و از طرفی میترسم با مخالفت آنها روبه رو بشم. چی کار کنم ؟

تعداد رای : 12
نظرسنجی
آره عوض کن
10
83%
نه عوض نکن
1
8%
چوم
1
8%
هر جور میدونی
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میدونی چیه شرم نکن منم تجربی بودم رشته تغییر ندادم ولی ۴ بار مدرسه عوض کردم از بس مسخره بودن. البته من مدرسه خاص میرفتم خیلی اذیت میشدم تااا اخرش رفتم مدرسه عادی دولتی. توهم الان درکت میکنم خیلی سختت میشه. عوض کن خیالت راحت شه. تو همین بمونی موفق نمیشی

اینجا هر کی یه نظری میده خودت ببین چی بهتره برات

مشاور تحصیلی رفتم گفت مدرک فنی و هنرستان اصلا بدرد نمیخوره ،بعد یکی میاد اینجا میگه خوبه 

یکی میگه بد. تو هر چیزی که تلاش کنی موفق میشی 

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
2738

عزیزم چرا روت نمیشه به خانوادت بگی تصمیم الان تو ایندتو میسازه من خودم  تغییر رشته دادم و الان هم خیلی خوشحالم از کاری که کردم چون قطعا اگه تو رشته ای که نمیخواستم میموندم اصلا موفق نمیشدم 

شما هم به نظرم این کارو بکن چون من خیلی از همکلاسی هایی که داشتم فقط به خاطر اسم رشته تجربی این رشته رو انتخاب کرده بودن ولی هیچکدوم موفق نبودن

شکر خدا که نام علی در اذان ماست ما شیعه ایم و عشق علی هم از آن ماست★ذکر علی عبادت مختص شیعه است این اسم اعظم است که ورد زبان ماست★با هر نفس علی شده ذکر لبم مدام این "یاعلی" همیشه رفیق لبان ماست★از "یاعلی" زبان و دهان خسته کی شود؟ اصلا زبان برای همین در دهان ماست★دنیا و آخرت به خدا نیست جز علی بغض علی جهنم و حبش جنان ماست★ما را گمان کنم ز علی آفریده اند عشقش سرشته در گل ما، بند جان ماست★ما شیعه زاده ایم، خدا را هزار شکر این شیعه زادگی شرف خاندان ماست★ما عاشق علی شده ایم و بدون شک این هم ز پاکدامنی مادران ماست★ما را چکار غیر علی را؟ فقط علی آری علی علی به خدا آب و نان ماست★پیرم که سایه اش همه دم مستدام گفت عشق علی همیشه و هر جا نشان ماست ❤❤❤فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤❤❤