2737
2739
عنوان

باحالترین حاضر جوابی ....شمام بیایید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 57 پست
وای این پدر شوهرای متلک گو خیلی رو مخن

😧خیلی همیشه فکرمی کردم پدرشوهرامهربونن اماهم تیکه می اندازه هم فضولی می کنه هم دخالت 

البته مادرشوهرمم افکارش قدیمیه ومیگه بچه بیار روش جلوگیریت چیه وفلان هم خوبی داره هم اینهاروداره اماخوبی هاش بیشتره

پدرشوهرم تیکه مطلقه😁

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😧خیلی همیشه فکرمی کردم پدرشوهرامهربونن اماهم تیکه می اندازه هم فضولی می کنه هم دخالت  البته م ...

حالا همین زن داداش من پونزده ساله ازدواج کرده بچه نداره... ما اصلا نمیپرسیم چرا؟ حالا اگه من بودم بهم هزار انگ میچسبوندن

من یک عمه ام.  
2731
حالا همین زن داداش من پونزده ساله ازدواج کرده بچه نداره... ما اصلا نمیپرسیم چرا؟ حالا اگه من بودم به ...

من تازه۱ساله ازدواج کردم 

😑تاحالاهم اصلا قصدبچه نداشتم 

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  

حوصله نداشتم بخونم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
عجیببببببب سوخت

مادرشوهرم موقع جهیزیه ام یه دست رخت خواب دادن چون کاری نکرده بودن تا اون موقع منم اصلا دوست نداشتم قبول کنم بیارن توی خونه ام .مادرشوهرم هی اصرار از من انکار...بعدش مادرشوهرم با خنده گفت اصلا میدونی چیه من و بابا میخوایم بیایم از این به بعد خونه اتون بمونیم شبا .منم در جواب گفتم اتفاقا من به مامانم گفتم رختخواب میخوام چی کار کسی شب خونه ما که نمی مونه همه میرن خونه هاشون ...

**اللهم عجل لولیک الفرج**