2733
2734
عنوان

واقعا چرا کبری بی کلاسه آناهیتا باکلاس 😮😮😮😮

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 74 پست

چرامن یه چی دیگه خوندم اولش😑

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم توش موندم. این شخصیت آدم هاس که به اسامی کلاس میدن نه بالعکس. تا بخوان بعضیا این چیزها رو درک ...

تو بیشتر تاپیکای اسم اینو گفتم 

متوجه نمیشن که 

👏👏👏👏👏

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

حالا اناهیتا رو‌ول کنید 😁😁😁😁

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2728

چون کبری از بس تصمیم گرفت دیگه حناش پیشه کسی رنگی نداره😬😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2738
اناهيتا هنوزم از اسماي عجيب و غريب امروزي خيلي شيكتره

آره ولی دیگه کسیم نمیزاره بخاطر همون گفتم 

یعنی الان کلاسش در حد همون کبری زیاد فرقی نمیکنه

خدایا شکرت 🙃

کبری منو یاد این زنای پیر میندازه ک خیلی فضولن و بدبختن ی جور نماد بدبختی و نداری برام تداعی میکنه! ولی اسمای با کلاس تر مثه اناهیتا یا انا منو یاد یه جامعه با زنان مدرن و لاکچری میندازه

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
واقعا چرا؟🤔

واقعا چرا 😮😮😮 اسم یه  مساله قرار دادیه  

ی شاگرد اقا داشتم اسمش اصغر بود  بنده خدا هروقت اسمشو میگفتم قرمز میشد 😑😑😑

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
آناهیتا هستم جانم😂

باکلاسی 😁😁

2706