2737
2734
یه خانومی راجبت تاپیک زده بود میگفت شما دروغ میگی جاریت خیلی خوبه، آبروی لرستانو بردی و اینا  

یعنی جاری و استاتر را میشناخت؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
یه خانومی راجبت تاپیک زده بود میگفت شما دروغ میگی جاریت خیلی خوبه، آبروی لرستانو بردی و اینا  

والا استاتر هر جور ادمی هم باشه کار و تصمیم شوهرش و خانوادش بسیار زشت بوده خیلی خیلی زشت بوده

بعیدم نیست اسی شخصیت مشکل داری هم داشته باشه ولی اونها حق ندارن زندگیشو به اشتراک بزارن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اون خانم هم بیخود کرده.درسته همه جا خوب و بد داره ولی من شخصا به عنوان کسی که طایفش مال عرب کشورن (نمی گم کجا که تابلو نشه) ، میگم که یه سری اخلاقا و ایناشون خیلی خاص و یجوریه.و اینکه این رسم احمقانه گرفتن عروس بیوه واسه یه پسر دیگه هنوزم توشون هست.البته اینا دیگه نوبرن که واسه مرد زن دار نقشه میکشن