2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من شوهرم همزنه 😂 قربونش بشم یه حور هم میزنه از صدتا همزن بهتر    

من برای کیک از همزن دستی استفاده کردم،ولی برای شیرینی همزن برقی ضعیف گرفتم،ک اونم خراب شده،و قصد دارم ی متوسط بخرم، برای این شیرینی ها فقط هنزن برقی لازمه 

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
من گوشتکوب برقی کاخلر گرفتم. چند کاره. همزن هم داره عالیه. خواهرمم خرید با کارایی بیشتر.

عزیزم چند واته؟ راحت برای کیک و شیرینی بدردت خورده؟

2738
شما چ وسیله ای دارید این مارک 

من همزنشو دارم چای سازشو و چرخ گوشتشو 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
من همزنشو دارم چای سازشو و چرخ گوشتشو 

عزیزم همزنت چند واته؟ مدام استفاده میکنیش؟

من هفته ای ۳ بار حداقل استفاده دارم 

عزیزم همزنت چند واته؟ مدام استفاده میکنیش؟ من هفته ای ۳ بار حداقل استفاده دارم  

برای من ازاین معمولیاس واتشو نمیدونم واقعا .اما خب تاالان ک استفاده کردم مشکلی نبوده ..اما شما اگه انقد مصرفت بالاس خب باید یچیز باکیفیت ترو عمری تر بگیری

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706