2733
2734
عنوان

این داستان خواهر شوهرررر😐

372 بازدید | 21 پست

دوستان من یه خواهر شوهر دارم ،که به نظر مشکل اعصاب داره،دم دمی مزاج،سه تااز بچه هاش مشکلات ذهنی داشتن وفوت شدن وفقط بچه چهارمش سالم بوده سن زیادی نداره ،شوهرم رواین خواهرشون خیلی حساسه واصلا رفتارای بدشو نمیبینه...امروز یه حرف میزنه فردا میزنه زیرش میگه من نگفتم یامنظوری نداشتم..به شوهرم زنگ میزنه وگریه میکنه،که چرا من اینقدر بدشانسم ..چندبار خانوادشم بودن شنیدن چه حرفایی میزنه ناراحت شدم به خواهر بزرگ ترشون گفتم گفتن ولش کن توجای اون بودی چه حالی داشتی وضع روحیش خوب نیست..من واقعا نهایت احترام وبراش قائلم مثلا چندروز پیش بچش بااینکه ده سالشه خیلی بازیگوش یه جانمیشینه همه چیو دست کاری میکنه منم بهش گفتم عزیزم دست نزن به فلان چیز یهو میبینی افتاد شکست یهو دیدم خواهر شوهرم اومد میگه چیشده ،دخترش دروغ سره هم میکنه میگه زندایی من وزده سرم دادا میزنه من اصلا دهنم باز موند...درصورتیکه خواهر شوهر کوچیک ترمم اونجا بود وسعی داشت خواهرشو متوجه این قضیه بکنه ،اما خواهرشوهرم میگفت بچه من دروغ نمیگه تو حق نداری سره بچه من داد بزنی ،من اصلا جوابشو ندادم گفتم ولش کن بخاطر شوهرم بعد چندروز که میخواست از خونمون بره موقع خداحافظی میگه من نمیدونم چرابه مااخم وتخم میکنی وناراحتی😐منم گفتم بیخیالش،درصورتیکه احترامشو کاملا حفظ کردم ...الان بزام پیام فرستاده درحد سلام نمیدونم جوابشو بدم یانه ..زن بدی نیس خیلی کارا برای شوهرم کرده خیلی چیزا برام خریده اما درواقع ازش دلخورم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

ببخش گلم مریض جسمی نمود بیرونی داره و همه رعایت حال بیمار و می کنن اما بیاریه روحی چون نمود ظاهری نداره کمتر رعایت بیمار می کنن شما ببین که با یک بیمار روحی در ارتباطی ......ببخش تا اعصاب خودت هم اروم باشه 

ببینید شما که مسبب اتفاقاتی که برای این خانم افتاده نیستید ولی خب واقعا ایشون هم دست خودش نیست خیلی حرفه سه تا بچه ی آدم از دست بره واقعا شرایط سختی هست. به هرحال هرچی کمتر ببینید هم دیگه رو بهتره برای شما کمتر به هم گیر می کنید. مطمینم با خواهر و مادر خودش هم همین ناسازگاری ها رو دارن. منتها اون ها مدارا می کنن. شما هم تا جایی که می شه دوری کن جایی هم که نمی شه مدارا کن کمی. 

۱۱عزیزم دلشکسته س .من حقوبتومیدم مطمئنم شوهرتم میدونه حق باتوه ...ولی فک کن خواهرشوهرت نیس یه غریبه س بیطرف قضاوتش کن بنظرت کسی که سه تاجگرگوشه ازدست داده رفتارواعصابش مثه ادمای عادیه؟؟رواین بچه شم چون تنهابچه شه که مونده حتما افراطی حساسه همین

اگه اینستا دارید لطفا پیج فروش عروسک خارجی منو دنبال کنید ...@aroosakhaaa
2706