2733
2734
عنوان

دختری که امروز به آرزوش رسید

2050 بازدید | 139 پست

سلام

"فایقه دوستی" دختری که ابتدا مهمان برنامه "از لاک جیغ تا خدا" بود و بعدا در برنامه "گردونه" شبکه امید مجری شد،امروز درگذشت.

http://tnews.ir/site/00b666881350.html

حتما حتما حتما این کلیپ رو ببینید.خیلی عجیب...

از اجبار حجاب و نماز خوندن تو سن کم توسط یکی از دوستان مادرش تا به قول خودش کافر شدن و سجاده آتش زدن و بعدش توبه و خواب دیدن اینکه در آغوش حضرت ابوالفضل  ع  که میگه من فایقه رو هدایت و تضمین میکنم و دخترک دعا میکنه بره کربلا و بعدش بمیره.

یکی دو شب بعد این دعا،خواب می بینه کربلاست و‌کنار ضریح امام حسین ع داره زیارت میکنه و حالا امروز که وقت از دنیا رفتنش.دوستانی که تشریف دارند حتما تشیع جنازه این دختر عزیز بروند.

🌸الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم🌸

در واقع با حضرت ابوالفضل تو دعا کردن صحبت میکنه که دلم کربلا میخواد بعدش بمیرم و دیگه هیچی ازت نمیخوام.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
پووووف توروخدا ول کنین این خرافاتو بسه دیگه 

خجالت بکشید.حضرت ابوالفضل و امام حسین خرافات نیستند

خدا هدایتت کنه

اعوذبالله من الشیطان الرجیم بگو

لعنت خدا به دل سیاه شیطان

2738
خجالت بکشید.حضرت ابوالفضل و امام حسین خرافات نیستند خدا هدایتت کنه اعوذبالله من الشیطان الرجیم بگو ...

نه اینکه میگی اون حضرت اومده خوابش و چمیدونم بغلش کرده خرافاته بسه دیگه همین شما بیچارمون کردین با این مسخره بازیا و خرافات دارین مغز مردم رو میخورین. یکم فکر کنین یکم تحقیق کنین یکم عاقل باشین سریع این چیزارو نپذیرین شما میخاید بچه دار بشین و بااااااید بچه هاتونو خوب بزرگ کنین چون این یه مسئولیت بزرگه که یه آدم رو به وجود میارید و براش شخصیت میسازین خیلی بده که این شخصیتی که برا بچه هاتون میسازین انقد یک بعدی باشه تا حالا خیلی دروغ و ریا تو اسلام و این شبکه های اسلامی دیدین و شنیدین هیچ کدوم از این مسئولین مسلمان راست نگفتن کل زندگیشون دروغه یکم فکر کنین توروخدا. 

زن اگه فکرش محدود باشه بچه هاش رو هم محدود میکنه و اون جامعه به گند کشیده میشه 

نه اینکه میگی اون حضرت اومده خوابش و چمیدونم بغلش کرده خرافاته بسه دیگه همین شما بیچارمون کردین با ا ...

خیلی ها خواب معصومین می بینند

خودم هم خواب دیدم

چون شما ندیدی میگی واقعیت نداره

ببخشید دوست عزیز،عقل شما چشمتون هست

خدا هم با چشم دیده نمیشه،پس واقعیت نداره؟؟

فکر کردن،خیلی چیزها انتزاعی و ذهنی پس واقعیت نداره؟

حس حسادت هم هست که پیش خودت میگی چرا اونا دیدند و من ندیدم پس واقعیت نداره

چونکه اون ها توبه و دعا کردند و خواستند خواب ببینند

شما هم دو رکعت نماز بخون،حضرت ابوالفضل رو صدا کن بگو اگر راسته،اگر ریا نیست به خواب منم بیا باور کنم

خیلی ها خواب معصومین می بینند خودم هم خواب دیدم چون شما ندیدی میگی واقعیت نداره ببخشید دوست عزیز، ...

عزیز من نماز خوندن شما اصلا به من هیچ ارتباطی نداره شما برا خودت و خدای خودت نماز میخونی ولی رسانه ای کردن نداره. 

حرف من اینه که هر چیزیو میبینید باور نکنید یکم فکر کنید ببینین واقعا منطقیه 

بله این که این چیزارو توی تلوزیون ملی نشون میدن اسمش ریاس

اسمش نهی از منکر و ترغیب به سوی خداست

نیت مهم

امام حسین ع:من برای زنده نگه داشتن امر به معروف و نهی از منکر قیام کردم.

ضرب المثل عیسی به دین خود و موسی دین خود(مفهوم اینکه دیگران را از عمل زشتی بازندارید)،ضد نهی از منکر و ساخته ضد دین هاست

عزیز من نماز خوندن شما اصلا به من هیچ ارتباطی نداره شما برا خودت و خدای خودت نماز میخونی ولی رسانه ا ...

توانگری نه به مالست پیش اهل کمال

که مال تا لب گورست و بعد از آن اعمال

من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم

تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

2706