2733
2739
عنوان

یه سوال به شدت ذهنمو درگیر کرده

206 بازدید | 33 پست

چرا بعضی نی نی سایتا مدام برچسب میزنن؟؟؟

یا خیلی ادعای فهم و کمالات دارن؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

نوشتم بهتره مثل احمق ها مدام ی حرفی رو که از یه جا شنیدیم و درک درستی از مفهومش نداریم تکرار نکنیم

ریپلای کرده:استارتر چقدددرررررر شما بد دهنی😐😐😐😐

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

برا تاپیک اخرم گزارش بزن😘😘😘

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم اگه این ویژگی رو نداشته باشی ک بهت بر نمیخوره

حتما داری حالا هم ناراحت شدی ک مثلا بهت گفتم احمق

نیستی؟؟      

😐

نمیدونم

نوشتم بهتره مثل احمق ها مدام ی حرفی رو که از یه جا شنیدیم و درک درستی از مفهومش نداریم تکرار نکنیم ...

واقعا چرا انقددددددددر بد دهانی 

چرا

ذهنمو درگیر کرده

اون خانم ارشادت کرده گفته بد دهان باش کجاش بده

حالت خووووووووبه عزیزم؟؟؟؟؟؟؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706