2737
2739
عنوان

#نه_به_پست_های_تیکه_تیکه_ایی

75 بازدید | 21 پست

دوستان خواهشا بیاین یه کمپین راه بندازیم که از این به بعدددد لطفا تو تاپیک های تیکه تیکه ایییی کامنت نزاریم تا یاد بگیرن کامل توضیح بدن

هرکی پایه اس یه ایموجی   بزاره ؛))

#نه_به_پست_های_تیکه_تیکه_ایی

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

من ک ببینم قطره چکوتیه اصلا نمیخونم دیگه میام بیرون

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عه وحشی تویی

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2740
من ک ببینم قطره چکوتیه اصلا نمیخونم دیگه میام بیرون

دمتممم گرررم دق میدن ادمووو تا دوتا کلوم حرف بزنن

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

درسته که بعضیا گندشو در آوردن و زیادی لفتش میدن

ولی تو پست اول هم نمیشه کامل تعریف کرد..چون طولانی میشه کسی نمیخونه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

کاملن موافقم بنظرم برادوتا پست بایدگزارش زد یکی کسایی ک میخان عکس صورتشون بزارن یکی پستای قطره جکونی اینجوری هم وقیح ازاین وسط جمع میشه میره هم کسایی ک فقط ب فکر پربازدید شدن هستن

2706