2737
2734
عنوان

بیایییددد تروخدا 😓

267 بازدید | 29 پست

سلام دوستان ...من امروز رو پاهای مامانم زیر زانوش یه مویرگای بنفشی دیدم که معلوم بود از پوستش چون پوستش سفیده خیلی بدجور دیده میشه حالا خودم ترسیدم که نکنه زبونم لال واریس باشه میخوام ببرم دکتر ولی نمیدونم چ دکتری میتونه تشخیص بده ...متخصص پوست ببرم ایا ؟

امکان واریس هست ولی اونقدرام واریس فاجعه نیست که ترسیدی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زبونم لال نداره که منم واریس دارم خیلیل ساله باید بری متخصص عروق

اخه دیابت داره اگه واریس داشته باشه پیاده روی و اینا نمتونه بره و دیرم خوب میشه ...متخصص عروق ینی همون قلب و عروق ؟

زیر زانو خیلی ها دارن

اونایی که واریس شدید دارن کل ساق پا همینطوره

پدر منم تمام پاشون اینطور بود و فقط موقع ایستادن زیاد وتو سرمای شدید اذیت میشدن که جوراب گرم داشتن همیشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
امکان واریس هست ولی اونقدرام واریس فاجعه نیست که ترسیدی

عزیزم میترسم چون دیابت داره حتی یه زخم کوچیکم دیر خوب میشه پیاده روی میره اگه نتونه بره ورزش و اینا دیابتش بالا میره ...مرسی بابت نظرت عزیزم

2740
اخه دیابت داره اگه واریس داشته باشه پیاده روی و اینا نمتونه بره و دیرم خوب میشه ...متخصص عروق ینی هم ...

نه قلب و عروق هم خوبه اما فوق تخصص عروق فرق داره

ترسم نداره جوراب واریس میپوشن.اولاشه زود درمان میشه

من از بس ایستادم پشت زانوم بنفش شده

درد داره واریس؟ چ علائمی داره؟ منم مامانم کلا رگای پشت زانوش کبود شدن  هنوز ولی دکتر نرفته

اگر پیشرفت کنه اون رگا یکم بزرگتر و پررنگتر میشه.اگر پیشرفت کنه درد داره

اگر هنوز اولاشه جوراب واریس مدام بپوشن خیلی خوب میشه

2706