2737
2739
هیجان داره ترسش من هروقت زلزله میاد تو خونه میشینم بیرون نمیرم واسه هیجانش     اما آخرین ...

یک سال بعد از زلزله اظطراب داشتم که واسع درمانش رفتم دکتر...

شما دیگ خیلی نترسی

گریع؟؟ ... سرتو بالا بگیر پرنسس...  تاجت داره میفتع*
بر گزار شد خواستگاري؟ همون زلزله كه يه روستاي أطراف كرمان خرابي به بار آورد؟ زلزله بم رو شما احساس ...

اره برگزار شد ثمرشم الان داره شیر میخوره

زلزله بم من دوسالم بود ولی خالم باردار بود ترسید زایمان زودرس کرد و متاسفانه دخترش چون نارس بود فوت شد البته ما کرمان بودیما

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره برگزار شد ثمرشم الان داره شیر میخوره زلزله بم من دوسالم بود ولی خالم باردار بود ترسید زایمان زو ...

انشالله خدا حفظ كنه فرزندتون رو 

از گزند  هر گونه بلا يي هم در أمان باشيد 

2731
انشالله خدا حفظ كنه فرزندتون رو  از گزند  هر گونه بلا يي هم در أمان باشيد

ممنون

عید امسالم داشتیم از دلوار میرفتم شیراز دقیقا سیل پشت سرمون بود تو جاده چهارتا ماشین عقب تر از مارو اب برد

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍
زلزله تهران من نزدیک ملارد با بچه جاریم که دوسالشه تنها تو باغ بودیم اونا رفته بودن غذا بگ ...

تهران كه  گويا دير يا زود يه زلزله درست درمون مي آد خودتون رو براش آماده كنيد 

ممنون عید امسالم داشتیم از دلوار میرفتم شیراز دقیقا سیل پشت سرمون بود تو جاده چهارتا ماشین عقب تر ا ...

پس خدا خيلي دوستتون داره كه هر چي مي شه ضد ضربه ايد و جون سالم به در مي بريد 🙂

2738
وا خدانکنه 

خدا هم قرار نيس قواعد حاكم بر طبيعت رو بي جهت ملقا كنه به خواست ما

ما بايد خونه زندگيشون رو مقاوم بسازيم كه أيمن باشه در برابر زلزله

استان کرمانشاه از 2 سال پیش مدام زلزله میاد 7 ریشتر 6 ریشتر 5 ریشتر ، دیگه 3 بعد رو اهمیت نمیدیم حال و احوال  می کنیم و  تشریف میبرند

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      
استان کرمانشاه از 2 سال پیش مدام زلزله میاد 7 ریشتر 6 ریشتر 5 ریشتر ، دیگه 3 بعد رو اهمیت نمیدیم حال ...

تو منطقه محل سكونت شما  هم خرابي به بار آورده؟ 

@بانو_ویولت     @پریاریا     سلام بیاید نظر بدید عزیزای دلم

من شاهد چندبار زلزله اومدن بودم یه بارش که گیر کردم

بابام سکته زد دید من نیستم اومد منو اورد بیرون تمام دیوار خونمون ترک برداشته بود رفتیم تو حیاطم زمینا ترک خورده بود صحنه وحشناکی بود مخصوصا اینکه من گیر کرده بودم تو اتاق نمیدونم چرا در وا نمیشد شانس ندارم من کلن😢😢

2706