2733
2734

من بشقاب رو نصب کردم کالری شماریم دارم ولی کم نمیکنم چتد روزه بچم رو از شیر گرفتم با اینکه هنوز 7 ماهشه ولی همش چاق میشدم و رفتم قرص خریدم ونوستات و اسلیم مکس 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله ۸ کیلو کم کردم البته زیاد کالری شماری نمیکنم غذاهمو نصف کردم و همچی میخورم و شبها دیگ برنج نمیخو ...

وای چجوری؟

من معتاد تنقلاتم چیکارکنم حذفش کنم

سیندرلا هستم کفش ملی من توقصرجامونده ولی  شاهزاده هنوز نیومده پسش بده!!! این نرماله؟!
وای چجوری؟ من معتاد تنقلاتم چیکارکنم حذفش کنم

منم اولش میگفتم چجوری و نمیشه و این حرفا ولی تونستم خیلیم راحت البته من زیاد اهل تنقلات نبودم فقط چیپس و پفک هرازگاهی میخوردم اونم حذف کردم و نوشابه و دلستر

برای خودت هدف تعیین کن من هدفم بارداری بود ک بعدش اضافه وزن نگیرم خوش هیکل بمونم و باشگاه برو بدون باشگاه نمیشه ی مدت کم بخوری عادت میکنی و اب زیاد بخور

من کرفس نصب کردم، اونقدر کالری که باید بخورم کمه که اصلا نمیتونم، البته من خیلی خیلی پر خورم

من سه روزه از کرفس استفاده میکنم کالری من۹۳۸،میگن برا لاغری باید از اینم کمتر بخوری😐😒من الان با نهارو صبحانه ۸۹۱ کالری خورد😂😂😬هیچی دیگه باید شام رو بیخیال بشم

2706