2733
2734
عنوان

یاری

97 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من یه ماه پیش یه خواستگار داشتم که بیشترن اوکی بود ولی بعد اینکه رفتن تا الان خبری ازشون نبوده تا الان که زنگ زدن گفتن تصمیم به عهده جوانا افتاده تا ببینیم هر چه خیره حالا نمیدونم متظورشون چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وللل کنننننن....بیکاررییی شوهر میخای چکاررر بهترین جای دنیایی الان...کنار پدر مادر.....

اره واقعا ولی خوب پیش میاد ولی من دیگه گفتم بر نمیگردن ولی این حرفش عجیب بود برام چه خبره 

مهم نباشه برات جانم  قسمت باشه جور میشه نباشه هم که هیچ

خب حالا اگه بیان جلو این مسئله کوچیکی نیست برام که تصمیم گیری اینقدر براش سخته بعد یه ماه هنوز اینو میگه دختر مردم مگه بیکار توعه

نه بابا اول اونا باید زنگ بزنن که ما اوکی شما نظرتون چیه 

خو به واسطه گفتن دیگه فرقی نداره دوباره از واسطه بپرسین بگین میخوام خواستگار راه بدم دقیقا جوابشون چیه و منظورشون چی بوده

اینم هست شاید منتظرن ببینن نظر شما چیه بعد اقدام کنن البته عجیبه ولی خب بعضیا این مدلین

نه این حرفش یعنی هنوز تصمیم نگرفته البته یه جورایی جواب ماهم معلومه چون مادرم هیچی نگفت گفت تا ببینیم چه پیش میاد هر چی خیر باشه 

خو به واسطه گفتن دیگه فرقی نداره دوباره از واسطه بپرسین بگین میخوام خواستگار راه بدم دقیقا جوابشون چ ...

امروز مامانمو دعوت کردن واسطه برای مراسم مامانم چی بهشون 

2706