2733
2734

برای بارداری بعدی چی خوردید ؟؟سقط شد دوباره یا نه؟من خیلی میترسم الان دارم آ اس آ میخورم تا وقتی باردار م تو رو خدا بگید

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 

من سقط داشتم اما بخاطر فیبروم دکتر گفت حامله شدی از وقتی فهمیدی امپول بزن هر روز واسه انعقاد خون هستش خیلی عالیه نمیذاره دور از جون بچه چیزیش بشه امپولم انوکسان یا هپارین هستش

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو بارداری در هفته های25،32از دست دادم.تحت نظر ی فوق تخصص مادر و جنین باش.انوکسان میزنم الان با د ...

انوکسان باید از الان بزنم یا وقتی فهمیدم باردارم؟؟؟شما کجایی

2728
از هفته هشت.من اذربایجانم ولی دکترم تهران

ازمایشامو ندارم چطور به دکترم بگم که من این مشگلو دارم چی بش بگم؟

2738

الان دارم آ اس آ میخورم که این دکترم داده .حالا میخام برم شهره دیگه دکترم عوض میشه بخاطر این باید اوضاع منو بفهمه

یعنی ازمایش نرفتی؟؟؟یا گم کردی؟؟؟

ازمایش سفط دادم فقط دکترم گفت مشگلی نداری یکم غلظت خون داری اونم قرص داد ازمایشو گم کردم

پریناتالوزی کاری به ازمایش سقط نداره.خودش برات ازمایش ژنتیک درخواست میکنه

موقع حاملگی این ازمایشو میگیره؟؟؟من ازمایش ژنتیک هم دادم همسرمم داد مشگلی نبود

قبل حاملگی من دادم.که مشخص شد ترومبوفیلی دارم.چند هفته بچتونو از دست دادید؟؟؟

هشت هفته .اسم ازمایشتون چی بود؟

2706